Андрій Таран, міністр оборони
Андрій Таран, міністр оборони Міноборони

Україна очікує отримати план дій щодо членства в НАТО вже цього року – Таран

Читайте по-русски
Міністр запевнив, що за 7 років Україна вже зробила достатньо на шляху до членства в НАТО

План дій щодо членства в НАТО очікує отримати Україна цьогоріч. Від цього виграє як наша країна, так і альянс. Про це заявив Міністр оборони Андрій Таран, передає "5 канал".

За словами міністра, вступ до НАТО є запорукою захисту від російської агресії. Так Росія побачить, що міжнародна спільнота має потужну і чітку відповідь на злочинні дії окупантів. 

За словами Тарана, метою ж ворога є повернення нашої країни під свій контроль, а також зрив євроатлантичного розвитку. Міністр запевняє: за 7 останніх років Україна вже зробила достатньо на шляху до отримання членства. 

Зокрема, підтвердженням підтримки є надання нашій державі статусу Партнера з розширеними можливостями. Зусилля Збройних сил України та дипломатів стримують країну-агресорку від повномасштабного наступу. 

Але ускладнення ситуації в останні два тижні є доказом того, що потрібна допомога партнерів. Необхідне посилення санкцій, обмін розвідувальною інформацією, узгоджені дії дипломатів на всіх міжнародних платформах. 

Таран додає: Україна налаштована повертати свої території лише цивілізованим шляхом. Водночас жодних компромісів у відстоюванні інтересів не може бути.

"Весна 2021-го року нагадує: коли агресор декларує пакт про ненапад, завжди треба шукати таємну частину протоколів. У Москві ніколи не ховали далеко методичку, як подавати "пакт Молотова-Рібентропа". Навіть більше: сьогодні, у цифрову епоху, кремлівські стратеги активують старий сценарій про "радіостанцію у Гляйвіці". Російські пропагандисти розганяють страшилки, орієнтовані на мешканців наших тимчасово окупованих територій, про нібито агресивні наміри сил оборони України та підготовку до якогось наступу", – заявив Таран.

Нагадаємо, що голова Військового комітету Організації Північноатлантичного договору сер Стюарт Піч у межах візиту до України 6-7 квітня провів зустріч із головнокомандувачем Збройних сил України генерал-полковником Русланом Хомчаком у Львові та розповів, що потрібно зробити Україні для наближення до Альянсу.

Попередній матеріал
Приватна VS державна: чи готові українці платити за здоров'я та як повернути довіру до медицини – ток-шоу "Небайдужа. Медицина"
Наступний матеріал
У Львові попрощалися з військовим, який загинув поблизу Шумів 
Loading...

Латвія підтримує надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО

Литва проситиме НАТО надати Україні план дій щодо членства

У сайту НАТО з'явилася україномовна версія

Стягування військ РФ до українського кордону: у Кремлі заявили, що не мають наміру надавати США додаткових роз'яснень

У США заявили про повну підтримку руху України до НАТО

Байден у телефонній розмові натякнув Зеленському, чому Україна досі не в НАТО