Сергій Рахманін
Сергій Рахманін 5 канал

Україна відповідає стандартам НАТО більше, ніж деякі країни-члени Альянсу – Рахманін

Читайте по-русски
На думку політика, за наявності політичної волі, через пару місяців зможуть запрацювати всі закони, необхідні для вступу в НАТО

В частині стандартів НАТО Україна рухається з дуже задовільними темпами. Про це впевнено заявив член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, а також народний депутат від фракції "Голос" Сергій Рахманін в етері ток-шоу "Прямим текстом з Юрієм Луценком" на "5 каналі".

"Ми відповідаємо стандартам НАТО більше, ніж деякі країни-члени Альянсу. Те, що стосується настанов НАТО, тобто це п'ять законів, які мала б ухвалити Верховна Рада для підтвердження здатності бути сумісними з Альянсом, то вони всі майже готові", – сказав він.

Сергій Рахманін уточнив, що це закони про розвідку і про оборонні закупівлі, які вже ухвалені. Крім цього, закон про СБУ може бути найближчим часом ухвалений, а нові закони про державницьку таємницю і про цивільний контроль уже відсотків на 80 готові.

"В принципі, всі ці речи практично готові. Питання в тому, що навіть ті проблеми, які є наявними, можна подолати за наявності політичної волі. Якщо вона з'явиться, то повірте мені, пару місяців – і все буде працювати", – підсумував політик.

Нагадаємо, що голова Військового комітету Організації Північноатлантичного договору сер Стюарт Піч у межах візиту до України 6-7 квітня провів зустріч із головнокомандувачем Збройних сил України генерал-полковником Русланом Хомчаком у Львові та розповів, що потрібно зробити Україні для наближення до Альянсу.

Попередній матеріал
Залучення силовиків під час виборів – це класична ознака авторитарного режиму – Сюмар
Наступний матеріал
Столичні заклади перевіряють на дотримання карантину – чи відкрили ресторани чорний вхід для відвідувачів
Loading...

Скупчення військ РФ біля кордону України: п'ять країн НАТО провели переговори щодо підтримки України

У сайту НАТО з'явилася україномовна версія

Стягування військ РФ до українського кордону: у Кремлі заявили, що не мають наміру надавати США додаткових роз'яснень

У США заявили про повну підтримку руху України до НАТО

Байден у телефонній розмові натякнув Зеленському, чому Україна досі не в НАТО

"НАТО міцно підтримує Україну": у Зеленського відбулася телефонна розмова зі Столтенбергом