Facebook / За Чай.com

Україна має ухвалити закон, який очистить спецслужби від пов'язаних із Росією людей – генерал-майор СБУ

Читайте по-русски
Росія почала чистити спецслужби від українців і людей із рідними в Україні ще в 90-х, зазначив Віктор Ягун

Парламент має ухвалити законопроєкт, який заборонить пов'язаним із Росією людям обіймати посади у спецслужбі. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав генерал-майор запасу СБУ, заступник голови СБУ (2014-2015) Віктор Ягун.

Ягун прокоментував оприлюднену інформацію, що дружина керівника СБУ Івана Баканова має російський паспорт і в начальника Головного управління по боротьбі з корупцією СБУ Дмитра Нескоромного дружина й діти мають російські паспорти.

"Ситуація дуже проста – є чіткі вимоги, які виписані в новому законопроєкті – що стосується родинних зв'язків та контактів у країні-агресорі. Якщо це було б виписано ще раніше, визначено апріорі, такого не могло б навіть і близько бути. Я неодноразово наводив приклад, що РФ почала "чистку" (у спецслужбах – ред.) людей, які мають українське коріння і родичів в Україні, почали ще на початку 90-х років… Нам треба приймати це рішення. Воно, можливо, не дуже популярне, але без цього не буде поступу вперед", – зазначив генерал-майор запасу СБУ.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, ще в жовтні активісти, ветерани спецслужб та учасники війни проти агресії РФ закликали СБУ порушити справу проти народного депутата Андрія Деркача за його відверто проросійську діяльність.

Попередній матеріал
Кухарям і кондитерам на замітку: Євген Клопотенко і МОН розпочали реформу професійної кулінарної освіти
Наступний матеріал
Ще Скалецька запевняла, що до пандемії в Україні "система готова" – епідеміологиня
Loading...