Віктор Уколов в ефірі програми "ІнфоДень"
Віктор Уколов в ефірі програми "ІнфоДень" 5 канал

Уколов назвав "фантастичну і реалістичну" версії, чому Зеленський збирає Раду

Читайте по-русски
Президент звернувся з проханням до парламенту внести до порядку денного питання щодо розгляду декількох проєктів законів та щодо Кабінету Міністрів України

Політичний консультант Віктор Уколов в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" спрогнозував, чому президент України Володимир Зеленський збирає 4 березня позачергове засідання Верховної Ради.

"У мене особисто є дві версії: фантастична і реалістична. Фантастична, що вони зберуться, щоби внести зміни до бюджету. Виділити 20 мільярдів гривень і провести індексацію пенсій, яку вони мали провести з 1 березня. Тоді приблизно 11 мільйонів пенсіонерів отримають на 10 відсотків вищу пенсію. Це було би благородним кроком, щоб зупинити падіння рейтингу і повернути довіру", – сказав Уколов.

Він додав: "Реалістичних версій дві. Перша – кадрові зміни. Вони не можуть звільнити прем'єр-міністра, якщо він сам не напише заяви, але вони можуть, наприклад, вийняти з-під нього весь уряд. Змінити його, висловивши недовіру кожному міністрові. Друга – вони можуть зібратися, тому що вони вже мають 300 голосів для внесення змін до Конституції, пов'язані з особливим статусом Донбасу".

Дивіться повне відео розмови за посиланням:

Як повідомляв 5.ua, у зв'язку з вимогою президента України голова Верховної Ради України Дмитро Разумков скликає позачергове засідання парламенту на 16 годину 4 березня 2020 року.

В Офісі президента зазначили, що Зеленський звернувся з проханням внести до порядку денного засідання питання щодо розгляду декількох проєктів законів та щодо Кабінету Міністрів України.

Попередній матеріал
Женевський автосалон скасували вперше з 1947 року – через загрозу коронавірусу
Наступний матеріал
У мережі з'явився трейлер спільного фільму Сенцова і Сеітаблаєва
Loading...

Стало відомо, коли в Україні розблокують супутникові телеканали

Рада позачергово збереться на вимогу Зеленського (оновлено)

Мир за будь-яку ціну чи "руський мир": що готує країні влада – Чекалкін у програмі "ІнфоДень"

Зеленський в Омані: російський слід чи торгівля українською землею – "Спостерігач"

Зеленський підписав держоборонне замовлення РНБО, про яке попереджав Кривонос

Cтавлення українців до очільника держави щомісяця погіршується – рейтинг КМІС