Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Офіс президента

У Зеленського провалів більше, ніж перемог – опитування Центру SOCIS

  Читайте по-русски
  Більше половини (56,1%) населення вважає, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямку

  Дедалі більше українців вважають відповідальним за соціально-економічну ситуацію президента Зеленського, а не Уряду. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного 22 по 29 травня Центром SOCIS

  "Так, у травні на Президента ключову відповідальність покладає більша частина населення (28,6%), а Уряд України на другому місці – (21,9%). У березні ж відповідні показники складали 35,5% (Уряд) та 31,4% (Президент)", – йдеться у повідомленні соціологів.

  Більше половини (56,1%) населення вважає, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямку.

  Перший рік роботи Володимира Зеленського на посаді Президента оцінюється досить критично. Порівняно з вереснем минулого року суттєво зросли негативні відчуття: розчарування (з 7% до 28,8%), відчай (з 2,8% до 6,2%), апатія (з 1,9% до 3,7%).  Натомість на 17% зменшився рівень надії (з 45,5% у вересні минулого року до 28,5% у травні цього року).

  Удвічі збільшилася частка респондентів, які вважають, що виборці зробили неправильний вибір, проголосувавши за Володимира Зеленського (з 14,2% до 29,2%).

  Більша частина опитаних вважає, що провалів у Володимира Зеленського було більше, аніж перемог. З вересня кількість таких респондентів збільшилася майже втричі (з 13,9% до 37,9%).

  Виконання Зеленським передвиборчих обіцянок за п'ятибальною шкалою переважно оцінюють на "1" ("зовсім не виконано"). Виконання обов'язків Головнокомандуючого оцінили в середньому на 2,5, а представництво України на міжнародній арені – середня оцінка 2,8.

  При цьому половина населення (51,3%) все ще вірить в те, що президентство Володимира Зеленського буде для країни успішним, однак кількість оптимістів з вересня минулого року впала майже на чверть (у вересні складала 74,7%). 

  Дослідження проведене з 22 по 29 травня методом телефонного опитування (CATI) з використанням планшетів. Вибірка репрезентує доросле населення України (окрім Криму та  непідконтрольних територій на Сході України). Обсяг вибірки 2000 респондентів.

  Попередній матеріал
  Окупанти обстріляли українські позиції з великокаліберних кулеметів – поранено двох бійців
  Наступний матеріал
  Силове захоплення ДБР Музею Гончара: у Порошенка оскаржують бездіяльність Венедіктової
  Loading...

  Зеленський призначив нового голову Служби зовнішньої розвідки – подробиці

  В Україні третій день зростає захворюваність на коронавірус – Шмигаль

  Зеленський пропонує скасувати візи в Україну для туристів із Китаю та низки країн

  Тиск на "Укрексімбанк": "ЄС" заявила у ДБР, НАБУ і НАЗК про порушення Зеленським закону

  Позов Труби до Зеленського: Верховний Суд відклав розгляд справи – включення

  Порошенко: Уряд – це димова завіса, уся відповідальність за кризу в державі на Зеленському