Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Офіс президента

Зеленський пропонує скасувати візи в Україну для туристів із Китаю та низки країн

  Читайте по-русски
  Нам треба конкурувати за туриста, переконаний президент

  Президент Володимир Зеленський ініціює послаблення візового режиму для туристів-іноземців, які відвідують Україну. Таке завдання глава держави поставить вітчизняному МЗС. Про це він заявив під час робочої поїздки на Хмельниччину, передає прес-служба Офісу президента.

  За словами Зеленського, скасувати візи можна для громадян Китаю, Австралії, Нової Зеландії чи арабських країн, які приїжджають в Україну з туристичною метою.

  "Треба лібералізувати візову політику: якщо країни скасовують візи для українців, які приїжджають до них, – ми для них скасовуємо. Нам треба конкурувати за туриста", – переконаний президент.

  Туроператори тим часом підрахували: в середньому іноземець перебуває в Україні три-чотири дні, кожен із яких вартує йому 120-150$.

  Зеленський вважає, що представники тургалузі мають спільно попрацювати над тим, аби зацікавити іноземних туристів відвідати унікальні місця в Україні.

  "Є речі в Україні, яких немає в інших країнах, на які хочеться подивитися й показати їх західному туристу. Що ми можемо зробити просто цього літа, щоб привабити іноземного, західного туриста, який привозить гроші?" – запитався він.

  Президент також додав: зважаючи на пандемію коронавірусу та закриття кордонів, з’явилися можливості для розвитку внутрішнього туризму, тож українська влада планує попрацювати над збільшенням туристичної привабливості України.

  "Через коронавірус ми бачимо, що внутрішній туризм в Україні може бути дуже популярним. Питання – що може зробити влада для внутрішнього туризму", – зауважив Володимир Зеленський.

  Глава держави пропонує визначити в кожній області України так званий "туристичний магніт" – об’єкт, який могли б розвивати влада та бізнес для приваблення туристів.

  "Моя логіка була дуже проста: зробити історію "магнітів" у кожній області. Десь щось стоїть недобудоване, десь треба заново побудувати. Це ваш бізнес. Ми зацікавлені, щоб він розвивався та наповнював бюджет", – пояснив він.

  Читайте також: В мережі створили сайт, на якому можна відстежувати зняття обмежень на подорожі в різні країни

  Попередній матеріал
  Міносвіти назвало незаконним рішення КМДА про скасування ДПА
  Наступний матеріал
  Тепер без генерала армії: Рада запровадила нові офіцерські звання в ЗСУ
  Loading...