Зеленський
Зеленський 5 канал

У Зеленського обрали стратегію "бути дурачками" – Шабунін про заяви президента щодо безвізу

  Читайте по-русски
  Шабунін наголошує: наратив, що він просто не розуміє, – дуже зручний для Зеленського

  У скандалі навколо руйнування антикорупційних органів та загрози втратити безвізовий режим у Зеленського обрали комунікаційну стратегію "бути дурачками". Про це в інтерв'ю "Українській правді" заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

  "Чому Зеленський і його команда ведуть себе, як м'якше сказати, неадекватно? Довгий час у нас була дискусія: вони реально не розуміють, що роблять, або навпаки – все розуміють і це свідомі рішення і дії? Я все більше схиляюся до другого, що обрана комунікаційна стратегія – бути дурачками. От дурачкам пробачають, дурачків не ненавидять. "Ну, вони хароші, просто вони не понімають", – говорить Шабунін.

  Віталій Шабунін наголошує: наратив, що він просто не розуміє, – дуже зручний для Зеленського. 

  "Все Зеленський добре розуміє, в тому числі в історії з САП. І коли він вкидає оцю дурницю про те, що це Порошенко розказує… Порошенко послів G7 попросив із заявою вийти? Чи, може, Порошенко змусив виходити євродепутатів із заявами? Точно ні. І Зеленський не може цього не розуміти. Тому мені здається дуже важливим завданням зараз – пояснити суспільству, що Зеленський все розуміє і він несе відповідальність за все", – переконаний голова правління ЦПК.

  "Коли тобі задають конкретне запитання, а ти починаєш "це все Порошенко" – це дуже зручно з точки зору комунікації, але в це не можна довго вірити", – говорить Шабунін.

  Він вважає, що голосування за членів конкурсної комісії САП свідчить про фактичне формування нової коаліції в парламенті – олігархічно-проросійської.

  "Це фактично нова проросійська коаліція, проросійсько-олігархічна коаліція. В олігархів, Коломойського в першу чергу, і корупціонерів є тактична ціль – знищити антикорупційну інфраструктуру. Якщо в олігархів ціль – просто зруйнувати загрозу, то у проросійських агентів впливу ціллю є не просто знищити антикорупційну систему, а розірвати стосунки України із Заходом, що вигідно Росії. Ну, бо неможливо Україні в такому її стані боротися з російською агресією. Ні фінансово, ні дипломатично, ні політично, ні військово", – застерігає Шабунін.

  Попередній матеріал
  Окупанти відкривали провокативний вогонь поблизу Мар'їнки
  Наступний матеріал
  "Укрзалізниця" відновлює продаж квитків у містах, що були в "червоній" зоні
  Loading...

  Звинувачення мін'юсту США: страх штовхне Коломойського на союз із ОПЗЖ, щоб розхитати ситуацію в Україні – Шабунін

  Пожежа в будинку активіста Шабуніна: експерти не знайшли сліди вибухівки

  Згоріли дах, меблі та речі: всі подробиці пожежі у будинку антикорупціонера Шабуніна

  Чергове перемир'я на Донбасі і підпал будинку Віталія Шабуніна – "Інфовечір"

  Адвокат Шабуніна вимагає забрати у поліції справу щодо пожежі в будинку активіста

  Немає даху і тече вода: вражаючі кадри з будинку Шабуніна та висновки слідчих