Суд
Суд 112.ua

У Зеленського хочуть перезапустити судову реформу

  Читайте по-русски
  Зеленський створив експертну групу для оцінки результатів проведеної реформи

  В Адміністрації президента заявили, що незадоволені судовою реформою, яку провели попередники, адже останнім часом уже реформовані суди ухвалюють рішення, які суперечать законодавству. Тож в АП вирішили зробити ревізію реформи й, можливо, перезапустити її. Про це йдеться в заяві заступника глави АП Руслана Рябошапки.

  У заяві йдеться: "Ми занепокоєні ситуацією, що складається останнім часом у зв'язку з проголошенням різними судовими інстанціями (зокрема "реформованими") судових рішень, що, на думку юристів, не ґрунтуються на вимогах Конституції України та закону. Ухвалення таких рішень продовжує руйнувати довіру до судової системи, яка й так не є високою. Вважаємо, що наявність низки подібних судових рішень є очевидним свідченням провалу судової реформи".

  Рябошапка повідомив, що президент Володимир Зеленський ухвалив рішення створити експертну групу для оцінки результатів проведеної судової реформи та підготовки законодавчих і практичних кроків для невідкладного вирішення проблем функціонування судової гілки влади.

  "Як і все українське суспільство, ми очікуємо швидкої та принципової реакції Вищої ради правосуддя на такі рішення", – заявив Рябошапка.

  Як повідомляв 5.UA, команда Зеленського хоче змінити Конституцію України

  Попередній матеріал
  Доба в ООС: ворог 28 разів порушив "тишу", одного українського армійця поранено
  Наступний матеріал
  Предстоятель ПЦУ Епіфаній назвав причину розбіжностей з Філаретом
  Loading...