МЗС
МЗС ca.wikipedia.org

У МЗС призначили людину, яка відповідатиме за тиск на Росію

  Читайте по-русски
  Олексій Макеєв займатиметься координацією діяльності міністерства та взаємодією з ключовими міжнародними партнерами України у сфері санкційної політики

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба призначив посла з особливих доручень Олексія Макеєва на новостворену посаду – спеціального представника з питань санкційної політики. Про це повідомляє "НВ".

  У МЗС зазначили, що Макеєв опікуватиметься координацією діяльності міністерства та взаємодією з ключовими міжнародними партнерами України у сфері санкційної політики.

  "Призначення Олексія Макеєва створить належні умови для роботи МЗС на виконання вимог Закону України "Про санкції", а також сприятиме координації зусиль України з ключовими країнами і міжнародними інституціями для посилення тиску на Російську Федерацію як на державу-агресора за порушення міжнародного права та прав людини", – повідомили у відомстві.

  Дмитро Кулеба розповів, що, коли він став міністром, то побачив, що в МЗС немає порядку із санкціями. За його словами, щоб це владнати, окрім призначення Макеєва було також створено "систему управління санкційною політикою всередині МЗС".

  Відповідно до неї, в одному з департаментів МЗС збирається та оброблюється інформація від усіх причетних, а спецпредставник є центром координації та комунікації ухвалюваних рішень і політики.

  На сайті МЗС вказано, що Олексій Макеєв народився у 1975 році в Києві. Закінчив Інститут міжнародних відносин Київського університету ім. Т.Шевченка. Кар'єру дипломата розпочав у 1996 році. Працював у Посольствах України у Швейцарській Конфедерації та Федеративній Республіці Німеччина. Спеціалізується на проблематиці міжнародної безпеки та аналізі зовнішньополітичних процесів. Вільно володіє німецькою та англійською мовами, спілкується іспанською та французькою. У 2014-2020 роках Олексій Макеєв обіймав посаду політичного директора МЗС.

  Нагадаємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що санкції проти Росії зберігатимуться, поки не буде розв'язане питання війни на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Вперше в історії України: ТЕС виробили більше електроенергії, ніж АЕС
  Наступний матеріал
  Заступника міського голови Борисполя затримали за вимагання хабара
  Loading...

  Голова МЗС Грузії заявив, що повернення посла в Україну не затягнеться, але "потрібно серйозно поговорити"

  Із полону піратів Гвінейської затоки звільнили ще одного українського моряка

  У МЗС повідомили, скільки українців лікуються від коронавірусу за кордоном

  З полону піратів звільнили 7 українців, захоплених біля берегів Африки

  Україна якнайбільше зацікавлена у збереженні та подальшій імплементації Договору про відкрите небо – МЗС

  Україна та Болгарія заявили про вирішення конфлікту щодо району на Одещині – подробиці