Укроборонпром
Укроборонпром Укроборонпром

У Мінпромисловості відреагували на заяву "Укроборонпрому" про те, що майбутнє оборонно-промислового сектора під загрозою

Читайте по-русски
Там зазначили, що заява прес-служби свідчить про некомпетентність та необізнаність

Здивовані "демаршем" Укроборонпрому – так у Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості відреагували на закиди державного концерну. Про це повідомляє "5 канал".

Напередодні там заявили про загрозу згортання реформи оборонно-промислового комплексу. І звинуватили в цьому міністерство. Зокрема, заявили про втручання в їхню діяльність. На конкретні закиди "Укроборонпрому" у відомстві не відповіли. Натомість зазначили, що заява прес-служби свідчить про некомпетентність та необізнаність. 

"Завдання реформування та створення дієвої, ефективної моделі функціонування оборонно-промислового комплексу України в умовах війни з російським агресором – питання надзвичайної державної ваги і не може бути предметом для експериментальних вправ спеціалістів із "загального реформування", для яких не має значення, що саме "реформувати", – сказано в заяві міністерства.

Там нагадали, що публічне втручання в неналежну до компетенції суб'єкта господарювання сферу має розцінюватися як спроба зірвати завдання, визначене президентом та чинним законодавством. 

Нагадаємо, раніше в "Укроборонпромі" заявили про те, що реформа оборонно-промислового комплексу знаходиться під загрозою.

Попередній матеріал
"Наша чинна влада ментально інша": Порошенко назвав обшуки у Музеї Революції Гідності символом реваншу і страху чільників держави перед ідеями Майдану
Наступний матеріал
Прохідний бал іспиту "КРОК-1" для студентів-медиків знизять з 60,5 до 55,5
Loading...

"Укроборонпром" потрібно ліквідувати": Турчинов про катастрофу у сфері безпеки країни

Укроборонпром: реформа оборонно-промислового комплексу під загрозою – профільне міністерство блокує реформи

"Укроборонпром" призначив нового керівника ДП "Антонов" – що про нього відомо

Некеровані авіаційні ракети "Оскол" успішно пройшли випробування – незабаром ЗСУ отримає першу партію

Кадрові зміни в "Укроборонпромі": Абромавичуса звільнили й призначили нового керівника

"Укроборонпром" має 4 мільйони збитків щомісяця, бо невигідно здає приміщення в оренду