Зброя "Укроборонпрому"
Зброя "Укроборонпрому" Укроборонпром

"Укроборонпром" мають намір розділити на 6 холдингів і ліквідувати

  Читайте по-русски
  У концерні вже створили Офіс трансформації і Стратегічний комітет

  В "Укроборонпромі" мають намір створити щонайменше 6 галузевих держкорпорацій, навколо яких будуть зібрані підприємства ракетобудівної, авіаційної, авіаремонтної, бронетанкової, радарних і морських систем. Сам держконцерн буде ліквідовано. Про це заявив заступник гендиректора ДК "Укроборонпром" і глава Офісу трансформації концерну Роман Бондар, повідомляє пресслужба "Укроборонпрому".

  У концерні вже створили Офіс трансформації і Стратегічний комітет. Обидві команди, в тісній співпраці з керівниками підприємств уже розробляють галузеві стратегії. 

  "Наприклад, до складу бронетанкового холдингу, під кодовою назвою ZIMM, увійшли підприємства, які здійснюють ремонт, виготовляють компоненти, проводять дослідження і створюють кінцевий продукт. Такий собі повний виробничий цикл. Подібним чином будуть створені й інші галузеві холдинги, в основі яких будуть найбільш прогресивні і перспективні підприємства концерну. Що стосується самого концерну, то в тому вигляді і в тій ролі, як він створювався, він точно припинить існування. Ми вважаємо, що "Укроборонпром" повинен бути ліквідований унаслідок реформи", – заявив Бондар.

  Він додав, що реформувати неефективну систему корпоративного управління державними оборонними підприємствами неможливо без зміни законодавчої рамки: прийняття змін до Закону України "Про особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі" і прийняття нового Закону України "Про корпоратизацію підприємств ОПК".

  За словами Бондаря, на сьогодні проєкти законів перебувають на розгляді профільного комітету ВРУ, і реформа "Укроборонпрому" безпосередньо залежить від ефективності парламенту.

  "Без необхідних законів термін створення корпорацій становитиме приблизно 2,5 років. З прийняттям законів реально впоратися за 6-9 місяців", – повідомив заступник генерального директора ДК "Укроборонпром".

  Як повідомляв 5.UA, "Укроборонпром" отримав 900 тис. євро грантової допомоги від Франції – куди спрямують кошти. 

  Попередній матеріал
  Разумков призначив позачергове засідання Верховної Ради
  Наступний матеріал
  У Чернігові підтвердили перший випадок захворювання на коронавірус
  Loading...

  В Україні для модернізованого Т-72 влаштували підводні випробування – відео

  Від COVID-19 помер працівник підприємства "Укроборонпрому" – що відомо

  Українські армійці отримали на озброєння модернізований МіГ-29 достроково

  Збройні сили завчасно отримали на озброєння реактивні боєприпаси "Вільха"

  "Укроборонпром" готовий передати розробку апаратів ШВЛ приватній компанії

  Україна посіла 12 місце у світі за експортом зброї – SIPRI