Ігор Смілянський
Ігор Смілянський Ігор Смілянський / Facebook

Що пов'язує керівника "Укрпошти" і найбільшу компанію з виготовлення ракет у США – "Час:Online"

Читайте по-русски
Lockheed Martin Corporation – американська корпорація, найбільше в світі підприємство військово-промислового комплексу. 95% доходів компанія отримує від замовлень міністерства оборони США та інших агентств і департаментів уряду країни

Про зв'язок генерального директора "Укрпошти" Ігоря Смілянського з найбільшим оборонним підприємством світу дізналися в ефірі програми "Час:Online" на "5 каналі".

"Я отримав три вищі освіти і працював у Сполучених Штатах певний час (протягом 10 років – 5.ua). Одна з компаній – "Локхід Мартін" (Lockheed Martin) – найбільший оборонний контрактер у світі – з 53 млрд. доларів обороту. Я працював у ракетно-космічному підрозділі. Займався фінансовими і юридичними питаннями корпоративного управління", – розповів Смілянський.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Смілянського членом наглядової ради "Укроборонпрому". 

"Мене попросили, щоб я своїм досвідом міг поділитися з керівництвом підприємства", – прокоментував він своє призначення.

Довідка: "Локхід Мартін" (Lockheed Martin) – американська військово-промислова корпорація, що спеціалізується в галузі авіабудування, авіакосмічної техніки, суднобудування, автоматизації поштових служб і аеропортової інфраструктури та логістики. Компанія протягом тривалого часу є найбільшим у світі розробником і виробником озброєння і військової техніки (від стрілецької зброї і бронетехніки до супутникових систем, міжконтинентальних ракет і надводних кораблів) за обсягом укладених контрактів зі структурами федерального уряду США.

Попередній матеріал
Слідчий ДБР, який веде "справи Порошенка", передає Портнову таємні дані слідства – "Спостерігач"
Наступний матеріал
На Рівненщині на хімічному підприємстві стався вибух: що відомо – відео
Loading...