Гончаренко
Гончаренко eurosolidarity.org

"У Феміди пов'язка на очах, а у вас партквиток "слуги" в кишені" – Гончаренко Венедіктовій щодо тиску на телеканал "Прямий"

Читайте по-русски
На "Прямому" найближчим часом очікують обшуків, які, за даними журналістів, силовики готують на підставі рішення Печерського суду

Силовики за вказівками від Зеленського продовжують переслідувати опозиційний до влади телеканал "Прямий", заявив нардеп із фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко під час виступу у Верховній Раді генпрокурорки Ірини Венедіктової. Він закликав очільницю ОГПУ припинити тиск на телеканал, повідомляє "Прямий".

"Коли вас обирали, я сказав, що нарешті вперше в історії України жінка стає генеральним прокурором, бо богиня Феміда – жінка. Тільки у Феміди пов'язка на очах, а у вас партквиток "Слуги народу" в кишені. Виявилося, що насправді я був, на жаль, правий, бо коли мова йде про телеканал "Прямий", ви чомусь не бачите, що це розслідує ДБР, до якого це жодного відношення не має. Ви не бачите рішення Шевченківського райсуду, який зобов'язує вас розглянути клопотання про незаконність цього розслідування. І взагалі це тиск на опозиційні ЗМІ", – наголосив Гончаренко.

Він також зазначив, що коли мовиться про справу "вагнерівців", Офіс генпрокурора не поспішає реєструвати провадження.

Як зазначається, на "Прямому" найближчим часом очікують обшуків, які, за джерелами журналістів, силовики готують на підставі рішення Печерського суду.

Тимчасом комітет Верховної Ради з питань свободи слова має намір звернутися до президента Володимира Зеленського у зв'язку із ситуацією, що склалася стосовно позбавлення ліцензії радіостанції "Прямий FM". Адже Нацрада всупереч запевненням парламентського комітету позбавила це радіо ліцензій на мовлення.

Крім того, екскерівник слідчої групи ДБР Олег Корецький раніше повідомив, що керівники Державного бюро розслідувань, зокрема перший заступник директора Бюро Олександр Бабіков, давали вказівки слідчим вжити заходів для арешту телеканалу "Прямий" як речового доказу з подальшою передачею його в АРМА. Після чого на "Прямому" має відбутися заміна менеджменту, який забезпечить зміну редакційної політики опозиційного телеканалу.

Попередній матеріал
НАБУ опублікувало подробиці справи про хабарництво "слуги народу" – закликають Венедіктову підписати підозру
Наступний матеріал
Бізнес у Москві та зв'язки з ОРДЛО: журналісти з'ясували несподівані факти про кандидата в очільники Києва Пальчевського
Loading...