Вікторія Сюмар, депутатка "Євросолідарності"
Вікторія Сюмар, депутатка "Євросолідарності" 5 канал

У дослідженні КМІС дуже багато маніпуляцій – Сюмар

Читайте по-русски
Соціологи взагалі не внесли Радикальну партію Олега Ляшка до анкет, тому Юлія Тимошенко і "Батьківщина" отримали 12%, вважає депутатка

Свіже соціологічне опитування Київського міжнародного інституту соціології містить багато маніпуляцій. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказала депутатка "ЄС" Вікторія Сюмар.

"Я багато часу працюю із соціологією і дуже добре розумію, як можна маніпулювати соціологією. Там ми побачили дуже багато маніпуляцій, і їх можна розкладати до крапельки", – прокоментувала вона результати опитування.

За словами Сюмар, дослідження показало, що велика частина населення все ж підтримує проукраїнські позиції: "ЄС" – 15,3%, "Сила і честь" – 8,3%, "Голос" – 5,6%, "Українська стратегія Гройсмана" – 5,3% і "Удар" – 4,4%.

"Коли ви подивитеся на президентський рейтинг, ви побачите, що у Віталія Кличка – 0,9%. Мені цікаво, де взявся ресурс для партії "Удар", що там є ще, окрім Віталія Кличка? Президентський – 0,9%, а партії – 4,4%? Ну і якщо патріотичний електорат розкладуть (у дослідженні, – ред.) між дуже багатьма партіями, очевидно, що він тоді розбивається, коли в анкеті є перелік цих партій, і десь трошки якась симпатія більша. Якщо забрати, наприклад "Удар", то побачите, що ці чотири відсотки ляжуть "Європейській солідарності", і очевидно, що вона буде на першому місці", – сказала вона.

"Те саме з Юлією Володимирівною Тимошенко. Ви помітили, що в цьому переліку немає Олега Ляшка? А він конкурує з Тимошенко саме на такому електораті – більше сільський електорат, жінки старшого віку. І вилучивши Радикальну партію зі списку, можна отримати 12% для "Батьківщини". Тут зрозуміло, що якщо раніше в Ляшка – 5%, а в Тимошенко – 7%, то це і є ті 12% – не побачивши Ляшка, віддають перевагу Тимошенко", – зазначила депутатка.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, згідно з результатами опитування КМІС, майже 75% українців переконані в тому, що країна рухається в неправильному напрямі.

Попередній матеріал
Точна дата поставки вакцини в Україну стане відома цієї п'ятниці – Ляшко
Наступний матеріал
Треба розуміти, що з політичної точки зору для України "хороших рускіх" нема – Цимбалюк
Loading...