volyninfo.com

У БПП повідомляють про масові скупки голосів на виборах до місцевих ОТГ

  Партія закликала повідомляти про факти підкупу виборців свого центрального офісу – незалежно, які саме політичні сили вдаються до фальсифікацій

  У партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" заявили, що мають інформацію про масові скупки голосів на виборах до місцевих об'єднаних територіальних громад та висловили у зв'язку з цим обурення. Відповідна заява була опублікована на сайті політсили.

  "БПП "Солідарність" обурена масовою скупкою голосів, якою займаються чимало кандидатів на виборах до місцевих ОТГ по всіх регіонах України. Ці вибори ризикують стати не змаганням політиків, спроможних здійснити позитивні зміни, а змаганням брудних технологій", – йдеться у повідомленні.

  У БПП закликають громадян повідомляти про факти підкупу голосів виборців свого центрального офісу – незалежно від того, які саме політичні сили до цього вдаються.

  "Ми рішуче засуджуємо такі дії, незалежно від того, до яких політичних сил належать нечесні кандидати", – наголосили у партії та підкреслили, що системна децентралізація є однією з найважливіших проєвропейських реформ, "і для її реалізації необхідно обрати гідних людей на чесних, прозорих виборах".

  Попередній матеріал
  Ще не кінець: опозиційні сили Вірменії не припинятимуть протестів у країні
  Наступний матеріал
  Лондонський арбітраж підтримав "Нафтогаз" у суперечці з Коломойським за "Укрнафту"