Протести у Вірменії

Ще не кінець: опозиційні сили Вірменії не припинятимуть протестів у країні

В.о. прем'єр-міністра країни Карен Карапетян відмовився проводити переговори з лідером опозиційного руху Ніколом Пашиняном

Опозиційні сили Вірменії закликають не припиняти протестів у країні. Про це заявив голова опозиційного руху і лідер партії "Елк" Нікол Пашинян, передає "5 канал".

Заклик пролунав після того, як виконувач обов'язків прем'єра країни Карен Карапетян відмовився проводити з ним переговори. Він назвав їх безперспективними, адже повістку дня диктує лише одна сторона. Натомість опозиційний лідер заявив – керівна Республіканська партія країни нині в стані кризи, тож висунення кандидата на посаду прем'єра від цієї політичної сили не виправить ситуації.

"Якщо обиратимуть республіканця на пост прем'єр-міністра, то цю кризу не владнають. Тому що ми будемо продовжувати наші дії, наші мирні демонстрації тощо. І спробуємо пояснити республіканцям, наприклад Карену Карапетяну, як пояснили Сержу Саргсяну, що він не розуміє політичної ситуації, яка зараз склалася у Вірменії. В нас є головний мандат – це мандат народу Вірменії та вірмен у діаспорі", – зазначив Пашинян.

Протести у Вірменії, або так звана Оксамитова революція, не вщухають від 13 квітня. Їх спричинило призначення на посаду голови парламенту Сержа Сарґсяна, який два терміни поспіль був президентом. А після конституційної реформи отримав би повноту влади в країні як прем'єр-міністр.

23 квітня Сарґсян задовольнив вимоги мітингарів і подав у відставку. Можливість виборів нового прем'єра країни парламент Вірменії обговорюватиме 1 травня.

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: В Австрії тисячі людей протестували проти нового уряду

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Українського екс-депутата заґратували в Німеччині: стали відомі подробиці
Наступний матеріал
У БПП повідомляють про масові скупки голосів на виборах до місцевих ОТГ