'Укрнафта'
'Укрнафта' Лігабізнесінформ

Лондонський арбітраж підтримав "Нафтогаз" у суперечці з Коломойським за "Укрнафту"

  Лондонський арбітраж визнав ключові положення акціонерної угоди щодо "Укрнафти" такими, що не підлягають виконанню

  Лондонський міжнародний арбітражний суд постановив, що ключові положення Акціонерної угоди між "Нафтогазом" та компаніями Ігоря Коломойського щодо корпоративного управління "Укрнафти" – не підлягають виконанню, оскільки суперечать імперативним нормам корпоративного законодавства України. Про це звітує прес-служба НАК "Нафтогаз України".

  "Не підлягає виконанню частина статті №9 Акціонерної угоди, яка, серед іншого, передбачає, що шість членів наглядової ради "Укрнафти" обираються з числа кандидатів, запропонованих "Нафтогазом", а голова правління "Укрнафти" та інші п'ять членів наглядової ради "Укрнафти" – з числа кандидатів, запропонованих компаніями Коломойського, які є міноритарними акціонерами "Укрнафти", – мовиться у повідомленні.

  Серед іншого, стаття №9 також передбачає, що персональний склад правління "Укрнафти" має затверджуватися наглядовою радою "Укрнафти" за пропозицією голови правління.

  Варто відзначити, що водночас трибунал постановив – загалом Акціонерна угода є дійсною, хоча ключові її положення щодо корпоративного управління "Укрнафти" і не підлягають виконанню.

  Попередній матеріал
  У БПП повідомляють про масові скупки голосів на виборах до місцевих ОТГ
  Наступний матеріал
  У Києві під час руху вибухнув автомобіль: ймовірно, у салоні розірвалася граната