Олександр Юрченко
Олександр Юрченко Олександр Юрченко / Facebook

У 2009 р. нинішнього "слугу" Юрченка спіймали на крадіжці пива з супермаркету – Бутусов

  Читайте по-русски
  Через тиждень у справі була виписана відмова в порушенні кримінальної справи

  Проти нардепа "Слуги народу" Олександра Юрченка у 2009 р. реєстрували кримінальне провадження за крадіжку пива в київському супермаркеті. Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов, пише "Цензор.Нет".

  За даними джерел видання, НАБУ в ході розслідування вимагання хабаря нардепом Юрченком встановило, що 25 листопада 2009 р. в журналі реєстрації злочинів Голосіївського РУВС зафіксовано затримання Юрченка Олександра Миколайовича, 1988 р. н., за крадіжку чотирьох пляшок пива "Старопрамен" в магазині "Каштан" за адресою Велика Васильківська, 92.

  "4 грудня 2009 року у справі була виписана відмова в порушенні кримінальної справи (з кимось повирішували), відмовний матеріал №8908. На цей момент сам відмовний матеріал з якихось причин знищений. Однак наявність слідів реєстрації злочину робить необхідним службову перевірку", – пише Бутусов.

  Журналіст припускає, що ця обставина може бути однією з причин, чому Офіс президента довго намагався приховати Юрченка від пред'явлення підозри – ймовірно, аби встигнути зачистити деякі документи.

  "Факт внесення в списки "слуг" людей з недоброчесними фактами в біографії, які приховувалися при висуванні в кандидати в депутати, може завдати величезної шкоди нинішній виборчій кампанії "слуг" на місцевих виборах", – додає Бутусов.

  Він також зазначає, що судячи із записів, опублікованих НАБУ, і відповідно до джерел у фракції "Слуга народу", Юрченко був висунутий на 211-й округ за поданням одного з найвпливовіших "слуг" – нардепа Андрія Холодова, якому належить найбільша мережа кіосків у Києві з продажу цигарок.

  Народного депутата України Олександра Юрченка виключили зі складу фракції "Слуга народу". Раніше в НАБУ повідомили, що спіймали на хабарі помічника нардепа Івана Фіщенка. Гроші начебто мав віддати "слузі народу", аби той вніс правки до законопроєкту стосовно перероблення твердих побутових відходів. Першу частину хабаря детектив НАБУ передав у середині серпня. Вищий антикорупційний суд арештував Івана Фіщенка – помічника нардепа Юрченка і призначив йому заставу в 1,5 млн грн. Антикорупційне бюро закликало генпрокурорку Ірину Венедіктову підписати підозру і самому нардепу та заявило, що вона публічно перекручує факти щодо розслідування. Сьогодні Венедіктова таки підписала підозру Юрченку.

  Попередній матеріал
  "Очікують економічного дива" – новий голова правління УЗ про цілі та вимоги уряду
  Наступний матеріал
  Росія змінить свій Податковий кодекс заради кредиту для Білорусі
  Loading...