Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Порошенко звинуватив коаліцію "Слуг", ОПЗЖ і депутатів Коломойського в руйнуванні безвізового режиму

Читайте по-русски
Ставити під загрозу безвіз – це сприяти поверненню України у сферу впливу Росії, наголосив лидер "ЄС"

Партія "Європейська солідарність" вимагатиме переглянути рішення Верховної Ради щодо формування конкурсної комісії для вибору спеціалізованого антикорупційного прокурора, яке може поставити під загрозу безвізовий режим з Європейським Союзом. Про це у відеозверненні заявив лідер партії, п'ятий Президент України Петро Порошенко.

Він наголосив, що безвіз – це не просто можливість вільно пересуватися Європою, це – символ цивілізаційного вибору українців.

"В Європарламенті заговорили про загрозу скасування безвізу для України. Це таке ввічливе попередження Банковій, яка останніми тижнями буквально трощить незалежну антикорупційну структуру. Робить це влада не лише для того, щоби надійно прикривати корупційні злочини "слуг". Кожного з них до Верховної Ради заведено під особисті гарантії Зеленського, і за всіх він несе свою персональну відповідальність", – зазначив Порошенко.

І наголосив: "Протягом кількох років виборюючи безвіз, ми розуміли, що йдеться не лише про зручний спосіб вільного пересування для десятків мільйонів українців. Йдеться про наш з вами цивілізаційний вибір, про безпрецедентне зближення України з Євросоюзом, яке забезпечила наша команда".

Він акцентував, що ставити під загрозу безвіз – це сприяти поверненню України у сферу впливу Росії. І байдуже, робить це чинна влада зі злим умислом чи просто через незнання – на рівень загрози це не впливає. В обох випадках – результатом є повзучий промосковський реванш.

"Показово, що формування кишенькової комісії для фіктивного конкурсу з обрання керівництва САП відбулося спільним голосуванням коаліції із "Слуг", ОПЗЖ Медведчука і депутатів-утриманців Коломойського, який давно ратує переорієнтуватися із Заходу на Москву. Останньому безвіз не потрібен, бо земля горить під ногами по всьому світу, від Ізраїлю до США", – нагадав політик.

Партія "Європейська солідарність" вимагає переглянути рішення Верховної Ради про формування конкурсної комісії щодо САП і провести прозорий конкурс.

"У діалозі з нашими міжнародними партнерами я зроблю все від мене залежне, щоби українці не потерпали через власну владу. Безвіз є і буде! Ми не для того його виборювали, щоби дозволити комусь знищити один з найбільших здобутків, символ того, що ми є частина європейської цивілізації. А от кого слід позбавити безвізу, так персонально тих народних депутатів, які сьогодні голосували за постанову по САП. Хай сидять удома в закапелках свого кварталу і не зазіхають на права і свободи українців", – резюмував Порошенко.

Нагадаємо, раніше посли G7 закликали Україну гарантувати безпеку і незалежність НБУ й антикорупційних органів.

Попередній матеріал
Матвій Ганапольський про Зеленського, путінську агонію та ситуацію в Білорусі – "Гончаренко рулить"
Наступний матеріал
Кулеба закликав хасидів брати приклад з іноземців, які "розверталися, коли дізнавалися про закриті кордони"
Loading...