Полторак
Полторак прес-служба Міноборони

Туреччина є ключовим стратегічним партнером України та має вагомий вплив на розвиток безпекової ситуації в регіоні – Полторак

  Читайте по-русски
  Україна і Туреччина зацікавлені у посиленні військово-морської співпраці в Чорному морі, інтенсифікації воєнно-політичного діалогу з питань регіональної безпеки, а також нарощуванні темпів оборонно-промислового співробітництва

  Сьогодні, 12 березня, у Міністерстві оборони України відбулася офіційна зустріч міністра оборони України Степана Полторака з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні паном Ягмуром Ахметом Гюльдере. Про таке повідомляє Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України.

  На початку заходу Степан Полторак привітав пана Ягмура Ахмета Гюльдере з початком його дипломатичної місії в Україні та наголосив на тому, що Турецька Республіка є ключовим стратегічним партнером України, та має вагомий вплив на розвиток безпекової ситуації в регіоні.

  "Ми високо цінуємо підтримку турецькою стороною суверенітету, незалежності і територіальної цілісності нашої держави, невизнання окупації Криму", – зазначив Степан Полторак.

  В рамках зустрічі сторони обговорили стан і перспективи оборонної співпраці між країнами, а також безпекову ситуацію, що склалася в Чорноморському регіоні.

  Питання, що також виносилися на розгляд під час офіційної зустрічі, стосувалися українсько-турецької співпраці в оборонній сфері. Під час обговорення цих питань сторони висловили зацікавленість у посиленні військово-морської співпраці в Чорному морі, інтенсифікації воєнно-політичного діалогу з питань регіональної безпеки, а також нарощуванні темпів оборонно-промислового співробітництва.

  "У нас склалися дуже добрі відносини з Туреччиною. І ми очікуємо на подальшу підтримку, конструктивну та взаємовигідну співпрацю", – зазначив на завершення зустрічі міністр оборони України Степан Полторак.

  Попередній матеріал
  Крищенко розповів, коли поліція перейде на посилений варіант служби
  Наступний матеріал
  У Криму в повітрі знов зафіксували викиди хімічних речовин
  Loading...

  Засідання Комітету реформ Міноборони та ЗСУ: виступ Степана Полторака – відео

  РФ фактично хоче анексувати Азовське море – Полторак

  Полторак анонсує закупівлі зброї: "Близько 20 нових видів, яких ще немає на озброєнні ЗСУ"

  Із нового року зарплати військових зростуть на кілька тисяч гривень – Полторак

  Міністр оборони Британії: До моряків ВМС ЗСУ мають допустити міжнародні організації

  Нові кораблі й танкові батальйони: Полторак анонсував поповнення для армії та флоту