Завод 'Кримський титан'

У Криму в повітрі знов зафіксували викиди хімічних речовин

Викиди знову зафіксували в районі міст Армянськ і Красноперекопськ, які влітку торік постраждали від викидів на заводі "Кримський титан"

В Армянську і Красноперекопську, що на півночі окупованого Росією Кримського півострову, зафіксували нові викиди хімічних речовин в атмосферу. Про таке інформує видання "Крим.Реалії", посилаючись на звіт гідрометцентру півострова за останній тиждень.

"За даними спостережень двох стаціонарних постів, з 4 по 11 березня 2019 року спостерігалися перевищення ГДК по: оксиду вуглецю – 1,04; фтористого водню – 1,8 ГДК", – зазначено у повідомленні.

Так, за даними синоптиків, у Красноперекопську концентрація оксиду вуглецю перевищена в 1,06 рази, а хлористого водню – у 4,4 рази.

Зауважимо, що сумнозвісний завод "Кримський титан" відновив свою роботу ще 20 жовтня торік. Окупаційна влада тоді заявила, що причиною забруднення повітря стали випаровування вмісту кислотонакопичувача, який використовувало підприємство.

Як повідомляв 5.UA, в ніч на 24 серпня в місті Армянськ на півночі окупованого РФ Криму з'явився наліт "липкої іржі", яким вкрилися металеві предмети. Крім того, жителі поскаржилися, що метал іржавіє буквально на очах, на деревах жовкне та опадає листя, шкіра на відкритих ділянках тіла пече і важко дихати. З Армянська вивезли всіх дітей шкільного та дошкільного віку

Українська розвідка з'ясувала, що причиною хімічних викидів на півночі окупованого РФ Криму стало влучання снарядів у технологічні ємності під час тренувань підрозділів збройних сил РФ.

Дивіться також фотогалерею: 

Дизайн "кислотний бархат": нові моторошні фото наслідків хімічного викиду в Армянську

Армянськ
/
Армянськ
/
Армянськ
/
Армянськ
/
Армянськ
/
Армянськ
/
Армянськ
/
Армянськ
/

Попередній матеріал
"Гасили ногами, потім палицями": школярі врятували село від пожежі через спалений сухостій
Наступний матеріал
Значна частина наших публікацій відповідає жанру правозахисної журналістики – "Стоп корупції"