Георгій Тука
Георгій Тука 5 канал

Тука про "озеленення" України: "Як думаю про це, згадую нашу Надю та її улюблене слово "сюрреалізм"

Читайте по-русски
На "хайпі" підніметься багато людей – суміш аферистів і авантюристів, вважає Тука

В ефірі "5 каналу" заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Георгій Тука розповів про те, що думає про "озеленення" української політики.

На запитання, чи це нові виклики, чи загрози, Тука сказав: "З моєї точки зору, одночасно ми спостерігаємо кілька явищ. З одного боку, те, що відбулося, воно не підлягає логічному осмисленню. Як думаю про це, згадую нашу Надю (Надію Савченко – ред.) і її улюблене слово "сюрреалізм". То от ми зараз маємо такий сюрреалізм. Коли безробітний фотограф перемагає апостола "Партії регіонів" і керівника найпотужнішого підприємства – показово дуже. Я абсолютно не на користь цього кріпкого господарника, спеціальні органи мають зайнятися його діяльністю, але не безробітним фотографам його прибирати. Ось такий дисбаланс".

Тука також сказав, чи погоджується з думками експертів, які кажуть, що в Україні відбулася "тиха революція", коли люди просто дуже хотіли змінити еліту.

"Я згоден із цим. Але разом із тим я, на жаль, розумію, що на цьому хайпі підніметься багато людей – суміш аферистів і авантюристів. І нічого дивного в цьому немає. По-іншому не буває. До речі, фактично те саме ми спостерігали у 2014-му році. Суміш була ідеалістів-авантюристів та пройдисвітів, які у вишиванках ішли тільки для того, щоби грабувати надалі країну", – сказав він.

І додав: "Але кожна криза – це не тільки горе-біда, це шанс. Навіть така криза, як війна, навіть така криза, як зараз злам політичного життя в Україні. І для кого я бачу цей шанс? На жаль, у нас не існує в Україні реальних політичних партій. Все у ВР – це винятково проєкти лідерського типу. І з моєї точки зору, зараз унікальний шанс усім тим людям, які умовно з патріотично-національного сектору, їм варто забувати про ті фізіономії, за якими вони йшли, от їх треба консолідовувати і починати нарешті вибудовувати національну ідеологічну правоцетриську партію". 

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. Напередодні о 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
/

Попередній матеріал
Ремонт мосту в Станиці Луганській приїхав знімати чоловік пропагандистки Скабєєвої
Наступний матеріал
FreeMarkiv: нацгвардійця Віталія Марківа підтримали його земляки на Тернопільщині
Loading...