"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді Сергій Євтушок / Facebook

Це буде найбільш некомпетентний і безтолковий парламент – Яхно

Читайте по-русски
У нову Раду проходять багато no-name, яких і Google не знає, каже журналіст

В ефірі "5 каналу" журналіст, політичний блогер Олена Яхно оцінила, яким буде парламент 9-го скликання. 

Журналіст розповіла, що цього разу в парламенті буде багато no-name, тобто людей без імені, деяких навіть Google не знає. Тобто є люди геть випадкові, у яких немає ніяких досягнень, яких ніхто не знає, каже журналіст. 

"Оця більшість незрозуміла. Це, мабуть, буде найбільш некомпетентний і безтолковий парламент, бо зайшло дуже багато випадкових людей. Деякі журналісти вже шуткували, що козак Гаврилюк – певний такий символ некомпетентності. От я люблю говорити, що ця Рада буде суцільні козаки гаврилюки. Але козак Гаврилюк був ідейний, а це часто будуть випадкові люди, от як цей весільний фотограф 27 років, який переміг у Запоріжжі. І таких персонажів насправді дуже багато… Наш мудрий український народ вирішив, що треба так цього разу", – сказала експерт.

Вона також проаналізувала, хто саме проходить до ВР від "Слуги народу". 

"Там же збірна солянка, вінегрет. Тобто два місяці тому цієї партії не було. Спочатку в партії з'явився рейтинг, а потім під нього з'явилися якісь люди. Наприклад, є такі ватні персонажі, як Макс Бужанський, який не приховує свою симпатію до СРСР і до всього радянського, а є прогресивні люди, яким близькі європейські цінності. Хтось може піти захищати пам'ятник Жукову, а хтось може піти на ЛГБТ-парад. Тобто люди геть із різними цінностями і геть різні. І як вони поведуться у цій більшості – там насправді не так усе просто. Але більшість у них, я так розумію, – це сіра маса, наприклад, цей весільний фотограф. Очевидно, що людині, якій 27 років, у неї немає такої стійкої політичної позиції, таких сталих переконань. Тобто такого в нас ще не було. Це, звісно, прецедент, і за цим буде дуже цікаво спостерігати", – сказала Яхно.

Політичний блогер також спрогнозувала, чи будуть утворювати коаліцію у ВР.

"Скоріш за все, я думаю, у нас буде однопартійна більшість, коаліціади ніякої не буде. Вони самі із себе запропонують якогось технічного прем'єра. Юлія Тимошенко дуже хотіла бути прем'єром, але, очевидно, її бажання не справдиться. Так вирішив український народ", – сказала журналіст.

Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. Напередодні о 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
/

Попередній матеріал
Батько Конституції України: у Києві попрощалися з політиком і науковцем Віктором Мусіякою
Наступний матеріал
Трава замість річки: українська команда без човна готується до чемпіонату з морського багатоборства
Loading...