Центральна виборча комісія
Центральна виборча комісія Новинарня

ЦВК зареєструвала ще 4 кандидатів на посаду президента України – що про них відомо

  До 8 лютого всі охочі мають зареєструватися, після чого у ЦВК оголосять остаточний список кандидатів у президенти

  Ще чотирьох кандидатів на посаду президента України зареєструвала Центральна виборча комісія. Про це повідомляє "5 канал".

  Один із претендентів на посаду – колишній голова СБУ Валентин Наливайченко. Його на з'їзді висунув очолюваний ним політичний рух "Справедливість".

  Валентин Наливайченко –  1966 року народження, освіта вища, проживає в Києві, голова партії "Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка "Справедливість". Суб’єкт висування – ця партія.

  Також у переліку – голова "Самопомочі" та чинний мер Львова Андрій Садовий. Його підтримали на з'їзді партії.

  Андрій Садовий – 1968 року народження, освіта вища, проживає у Львові, Львівський міський голова, член партії "Об’єднання "Самопоміч". Суб’єкт висування – ця партія.

  Ще один з кандидатів – Сергій Каплін від Соціал-демократичної партії та колишній голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

  Сергій Каплін – 1979 року народження, освіта вища, проживає в селі Опришки Глобинського району Полтавської області. Народний депутат України, безпартійний, суб'єкт висування – Соціал-демократична партія.

  Ще одному кандидату – правозахиснику Володимиру Ратушу – ЦВК відмовила через невідповідність документів та відсутність підтвердження внесеної застави.

  Віталій Скоцик – 1972 року народження, освіта вища, проживає в Києві, професор кафедри конярства та бджільництва Національного університету біоресурсів і природокористування України. Безпартійний, самовисуванець.

  До цього ЦВК зареєструвала першим кандидатом на президентські перегони Ігоря Шевченка. У 2014-2015 роках він очолював Міністерство екології. Тож станом на сьогодні, 8 січня, офіційно зареєстровані п'ятеро кандидатів.

  Нагадаємо, 31 грудня в Україні стартувала виборча кампанія. Вона триватиме 90 днів. До 8 лютого всі охочі мають зареєструватися, після чого у ЦВК оголосять остаточний список кандидатів у президенти України. Саме голосування призначене на 31 березня.

  Довідково. Попередні президентські вибори в Україні відбулися 25 травня 2014 року. Тоді перемогу в першому турі здобув Петро Порошенко, який до цього був позафракційним народним депутатом 7-го скликання Верховної Ради.

  Попередній матеріал
  Катастрофа у ПАР: 4 особи загинуло, більш як 600 травмовано – фото
  Наступний матеріал
  Президент присвоїв Патріарху Філарету звання "Герой України"