Карл Волох
Карл Волох 5 канал

"Це спецоперація": Волох розповів, кому вигідне перезавантаження КСУ

Читайте по-русски
Рішення КСУ щодо декларування – це провокація, щоб створити нагоду оновити склад суду, вважає блогер

Рішення Конституційного Суду щодо декларування є свідомою провокацією, вважає блогер Карл Волох. Про це він сказав в ефірі програми "Є сенс" на "5 каналі".

"У мене тут абсолютно власна версія – я абсолютно впевнений, що це спецоперація", – вважає Волох.

На його думку, судді КСУ були певним чином спровоковані для прийняття цього рішення невчасно: "Розрахунок був саме на це, щоб скористатися нагодою, щоб перенабрати цю інстанцію, як цього хоче Зеленський, і сформувати її під Портнова і Коломойського", – сказав блогер.

"Ніхто із врівноважених не знайде там заборони для НАЗК до доступу до інформації, до реєстру. Там нічого цього немає – це провокація. Це свідома провокація, яка була створена, щоб дати певним людям можливість створити новий суд. Але судді взагалі не розуміли, що їх грають у "темну". Я не знаю, чи Зеленський це розумів, чи його так само грають у "темну", як і всіх інших", – підсумував Волох.

Нагадаємо, що після рішення Конституційного Суду, який фактично скасував електронне декларування, Євросоюз закликав Київ негайно відновити антикорупційну структуру, бо вона є умовою для безвізового режиму та макрофінансової допомоги. Також президент повідомив, що через це рішення суду в Україну не приїде місія МВФ.

У НАЗК заявили, що судді КСУ ухвалили рішення у "справі про незаконне збагачення" у власних інтересах. Бо два судді, які голосували за скасування кримінальної відповідальності за неправдиві відомості про майновий стан, самі не задекларували мільйони.

28 жовтня о 18:00 Національне агентство з питань запобігання корупції закрило реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного Суду. Згодом НАЗК за розпорядженням Кабміну знову тимчасово відкрило доступ до реєстру е-декларацій.

Попередній матеріал
Байден і його відносини з Україною – основні візити та політичні заяви
Наступний матеріал
Турчинов: сфальсифікувати результати місцевих виборів намагаються через уточнення протоколів
Loading...