Курт Волкер
Курт Волкер rbc.ua

"Це кристально ясно": Волкер уточнив позицію Трампа щодо України

Нині відносини між США та Росією також залежать від ситуації в Україні, переконані у Держдепі

Президент США Дональд Трамп прагне миру в Україні і сподівається, що Україна поверне собі втрачені території. Про це заявив спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер в інтерв’ю Politicо, передає УНІАН.

Як зазначив Волкер, в адміністрації Трампа є група людей, до яких належить і сам представник Держдепу, які вважають, що покращення відносин із Москвою неможливе в умовах, коли Росія невпинно підтримує війну в Україні і є суб’єктом європейських і американських санкцій.

"Якщо ми збираємося отримати покращення у відносинах між США і Росією, ми не хочемо топтатися на місці. Ми хочемо конструктивнішої взаємодії", – заявив Волкер.

Він переконаний, що для цього "потрібен прогрес в Україні".

"Я знаю, я сам чув це від президента, він цього хоче. Він прагне досягти миру, прагне розв'язання кризи. Він хоче, щоб Україна повернула собі свою територію. Це кристально ясно", – наголосив спецпредставник Держдепу США. 

Як інформував 5.UA, раніше Курт Волкер розповів, як пройшла розмова з Сурковим. Зокрема, він зазначив, що розмова була кроком назад у тому, що стосується розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Спецпредставник Держдепу США Курт Волкер прибув із візитом у зону АТО: що побачив

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В одному з регіонів РФ школам порадили підготуватися до роботи у воєнний час
Наступний матеріал
"Несподіваний коник": у Німеччині підтримали заяву щодо повернення РФ до ПАРЄ
Loading...