http://www.northernsound.ie/

"Несподіваний коник": у Німеччині підтримали заяву щодо повернення РФ до ПАРЄ

  Раніше у статті Financial Times генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив про необхідність повернення делегації Росії до ПАРЄ

  В уряді Німеччини заявили, що підтримують генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда "у його зусиллях з пошуку рішення для майбутніх викликів". Так в офіційній відповіді МЗС країни відреагувало на заяву щодо необхідності повернення Росії до ПАРЄ, передає DW.

  "Рада Європи – важливий міжнародний актор, який виступає за права людини, демократію та верховенство права, який покликаний підтримувати і посилювати діалог 47 країн-учасниць з цих та інших тем", – зазначається в тексті документу.

  Також у МЗС Німеччини Раду Європи визнали "незамінною" в якості "хранительки" Європейської конвенції з прав людини і "понад 200 інших конвенцій, дотримання яких контролює Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ)"

  "Чи буде і з якими правами російська делегація знову брати участь у засіданнях Парламентської асамблеї Ради Європи, повинні вирішувати сама російська делегація або ПАРЄ, до якої входять депутати країн-членів Ради Європи", – зауважили в Берліні.

  Тим часом у прес-службі генсека Ради Європи повідомили: якщо російська делегація не зареєструється до початку сесії ПАРЄ, запланованої на січень 2018 року, її знову виключать на весь наступний рік.

  Довідка: видання Financial Times оприлюднило статтю, яка містить деякі зауваження генсека Ради Європи Турбйорна Ягланда щодо необхідності повернення делегації Росії до ПАРЄ, у першу чергу нібито через занепокоєння правозахисників, представників окремих делегацій, ще й тому, що РФ не сплачує свої внески. Генсек Ради Європи також додає, що повернення делегації РФ до ПАРЄ  не означає визнання анексії Криму, а має на меті захист прав людини у Криму та в Росії. 

  Згодом голова української делегації при ПАРЄ Володимир Ар’єв прокоментував заяву Ягланда і наголосив: якщо Росія повернеться у ПАРЄ, Україні там робити нічого. У МЗС України також прокоментували відповідну "ініціативу" і наголосили, що "компромісів бути не може"

  Попередній матеріал
  "Це кристально ясно": Волкер уточнив позицію Трампа щодо України
  Наступний матеріал
  Винищувач РФ здійснив небезпечний маневр і перехопив літак США над Чорним морем
  Loading...
  Геращенко обурилась заявою генсека Ради Європи щодо Росії: "Його не турбує крадійство РФ"

  Геращенко обурилась заявою генсека Ради Європи щодо Росії: "Його не турбує крадійство РФ"

  Якщо Росія повернеться у ПАРЄ, Україні там робити нічого – Ар'єв

  Якщо Росія повернеться у ПАРЄ, Україні там робити нічого – Ар'єв

  Росія намагається шантажувати ПАРЄ – радник міністра

  Росія намагається шантажувати ПАРЄ – радник міністра