pbs.twimg.com

В одному з регіонів РФ школам порадили підготуватися до роботи у воєнний час

У Міністерстві освіти Красноярського краю підтвердили достовірність листа, фото якого поширили у мережі

Міносвіти Красноярського краю РФ розіслало регіональним школам рекомендації. У них йдеться, зокрема, про приведення "підвідомчих установ " у готовність до роботи у період мобілізації, у воєнний час, при введенні воєнного стану". Про це повідомляє "Дождь".

Дещо раніше у мережі почала поширюватися фотографія відповідного документу. Як стало відомо, достовірність цього "листа" вже підтвердила прес-секретар відомства Надія Квітковська.

За її словами, "мобілізаційна підготовка" всіх організацій, зокрема й освітніх, визначена федеральним законом, тому всі вони "повинні в обов'язковому порядку знати, як поводитися у критичній ситуації".

"Що стосується документу, то він призначений для внутрішнього користування, тому зараз відповідними органами ведеться перевірка на предмет того, звідки пішов витік інформації. Відповідно, коли людина, яка цей документ виклала в мережу, буде знайдена, її буде покарано", – прокоментувала Квітковська.

відкриті джерела

Вона також додала, що рекомендації про готовність працювати в умовах воєнного часу направили в усі муніципальні відділи освіти.

Нагадаємо, минулого тижня президент Росії Володимир Путін доручив готувати економіку РФ до війни. Усі великі підприємства в Росії, у тому числі приватні, повинні бути готові в найкоротші терміни перейти на виробництво військової продукції та послуг для потреб армії, зазначив він. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Глибокі вирви й обвуглена школа: Наслідки ворожого обстрілу Красногорівки з "Градів" – фото

Наслідки обстрілу Красногорівки у травні 2017 р.
/
Наслідки обстрілу Красногорівки у травні 2017 р.
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
До українського війська передали партію автоматичних гармат – "Укроборонпром"
Наступний матеріал
"Це кристально ясно": Волкер уточнив позицію Трампа щодо України
Loading...