5 канал

"Це конфлікт інтересів": одна з авторок законопроєкту про РРО мала бізнес у сфері ПЗ для касових апаратів – Южаніна

  Читайте по-русски
  Варто зауважити, сама пані Підласа нещодавно заявила, що в минулому була ФОПом

  Депутат від партії "Європейська Солідарність" Ніна Южаніна звернула увагу на дивний збіг обставин, за яким одна з ідейних натхненниць та авторів законопроєктів про кешбеки і РРО Роксолана Підласа в минулому отримувала кошти від структури, яка розробляє програмне забезпечення для касових апаратів.

  Варто зауважити, сама пані Підласа нещодавно заявила, що в минулому була ФОПом.

  "Справді, судячи з декларації пані Підласої, у 2018 році вона отримувала доходи і як підприємець, і як радник міністра економічного розвитку і торгівлі України. Фактично у 2018 році пані Підласа сиділа на двох стільцях, будучи і ФОПОм, і працівником міністерства", – наголосила народна депутатка.

  Як зазначено в дописі, працівників патронатних служб, до яких належать радники міністрів, вивели з-під дії Закону України "Про державну службу" ще у 2016 році. Тобто всі обмеження, які поширюються на державних службовців, в тому числі зайняття підприємницькою діяльністю, таких працівників не стосуються.

  "А ось моральний бік справи викликає запитання. Одне з них – щодо цікавого зв’язку між роботою на користь розробників ПЗ для касових апаратів і законотворчою діяльністю народної депутатки", – зазначає Ніна Южаніна.

  Нардеп обурюється: "Як можна було, попри цей факт, декларувати намір щодо подолання схеми, учасником якої вона була сама?"

  Южаніна переконана, що обидва закони спрямовані не на руйнування таких схем, а на усунення зі шляху великого бізнесу дрібних підприємців за допомогою фіскалізації останніх.

  "Брати гроші зі структури, яка розробляє РРО, хай навіть брати гроші в минулому – це конфлікт інтересів. А взагалі влада почала шукати сплату податків не з того кінця – краще зробити все можливе, щоб великі платники податків не залишали країну, а наближені до влади олігархи не отримували пільг", – підсумувала Южаніна.

  Як повідомляв 5.UA, найбільше люди бояться саме штрафних санкцій і відповідальності. Нині малий та середній бізнес хоче закриватися, адже податки і штрафи згідно з новим законом про касові апарати – непомірні. 

  Попередній матеріал
  30 тис. доларів кожному: ОПУ підозрює "слуг" з податкового комітету в хабарництві
  Наступний матеріал
  Партія Трюдо перемогла на парламентських виборах у Канаді
  Loading...

  Податковий тиск на малий бізнес пропорційно вищий: депутати мають скасувати закони про касові апарати – Южаніна

  "Я не знаю, як їм допомогти": Южаніна пояснила, що чекає на власників нерозмитнених "євроблях"

  Южаніна пояснила, що означають останні зміни до Податкового кодексу

  Розмитнення авто на "єврономерах": Южаніна оцінила темпи й розповіла, до кого найбільше претензій від автовласників

  У розмитненні "євроблях" готують зміни: Южаніна розповіла, що саме хочуть підкоригувати

  "Інформаційний вечір": ексклюзивне інтерв'ю з Ніною Южаніною на "5 каналі" – відео