Заступник секретаря РНБО Олексій Данілов
Заступник секретаря РНБО Олексій Данілов censor.net.ua

"Тепер у Путіна в Україні багато друзів на нових посадах" – Зеленський зробив нове призначення в РНБО

  Читайте по-русски
  Данілов у 2005 році очолював Луганську облдержадміністрацію, а у 2006–2007 роках був народним депутатом Верховної Ради 5-го скликання

  Олексій Данілов став заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Про це повідомляє сайт президента.

  "Призначити Данілова Олексія Мячеславовича заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України", – свідчить указ №551/2019.

  Що саме відомо про новопризначеного, почали писати ЗМІ. Так, за даними "Інтерфакс-Україна", Данілов – народний депутат Верховної Ради 5-го скликання (2006–2007 роки). У 2005 році очолював Луганську облдержадміністрацію.
  Більше про нього написав журналіст і блогер Семен Кабакаєв, назвавши призначення Данілова "ударом під дих".
  Виявилося, що обоє з Луганщини, тому журналіст знає більше про діяльність Данілова.
   
  Так, Кабакаєв, не стримуючи емоцій, написав: "У мене аж рот відкрився. Я просто не очікував такого віртуозного кроку. Це удар під дих від Зеленського мені, як луганчанину. Мені здавалось, що Данілов уже давно помер або десь спокійно відпочиває на островах. Відкриваю новини і читаю, що: "Президент України Володимир Зеленський призначив заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данилова". Це як страшний сон, який не може зупинитись, ти намагаєшся прокинутись і нічого не виходить".

  Написав він і про самого новопризначеного: "Данілова мало хто пам'ятає в Україні, але в Луганську його всі дуже добре знають. Це не просто місцевий царьок, корупціонер або звичайний держиморда, це бандит, який пережив Доброслава і успішно заправляв справами ще тривалий час. А в 90-ті це треба було вміти вижити. Мало хто залишився. Я навіть не кажу, що він був в "Партії регіонів", як будь-який поважаючий себе кримінальний авторитет. Весь бізнес, підприємства, ринки, ларьки, магазини, жуліки, вори, правоохоронна структура, депутати були підзвітні тільки йому. Звичайно, він був у дуже добрих відносинах із Олександром Єфремовим, якого на днях відпустили додому. Звичайно, весь бізнес та бюджет вони разом із іншими "колегами" успішно завжди ділили".

  Кабакаєв наостанок підсумував: "Я не знаю, що нас очікує, але що це буде суміш нових олігархів зі старими мафіозі, це я вже зрозумів. А Путін про свої плани не забув, і тепер у нього тут багато старих друзів на нових посадах". 

  А журналіст Сергій Грішин про Данілова написав, що "тут такого чорта солодкого дістали з шухляди".

  [social type="fb" url="https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2656706901020477&id=100000435780821"]

  Нагадаємо, 22 травня президент Володимир Зеленський призначив першим заступником голови СБУ очільника партії "Слуга народу", свого друга дитинства і ексюриста студії "Квартал 95" Івана Баканова. 

  Попередній матеріал
  "Наші родовища – це вичавлений лимон": у "Нафтогазі" представили нову стратегію видобутку газу
  Наступний матеріал
  До поліції надійшла скарга: ОВК на Луганщині перераховує голоси
  Loading...