Геннадій Зубко
Геннадій Зубко 5 канал

Тема полонених моряків та підписані угоди з канадськими інвесторами: ексклюзив із форуму в Торонто

Читайте по-русски
На полях конференції були підписані угоди з канадськими компаніями, які готові інвестувати у видобуток корисних копалин в Україні

В канадської спільноти присутні переживання стосовно нинішнього курсу України та невизначеності перед виборами до Парламенту. Про це у прямому включенні з конференції в Торонто розповів "5 каналу" віцепрем’єр-міністр Геннадій Зубко.

"Сьогодні переживають, але все таки інвестують. На полях конференції були підписані угоди з канадськими компаніями, які готові інвестувати у видобуток корисних копалин, була підписана угода по можливості залучення до інфраструктури. Але дійсно присутня турбота і переживання канадських українців щодо розвитку подій майбутніх парламентських виборів в Україні, щодо недопущення реваншу і повернення курсу України з європейського у напрямок дешевого газу", – прокоментував Зубко.

Він додав, що на конференції в Торонто присутній не тільки канадський бізнес, є також бізнес з Європи, зі США, з Центральної Америки

За словами Зубка, вчора окрім питань фінансових та економічних, обговорювалося також питання НАТО, імплементація стандартів в Україні та підтримка можливості навчання українських військових.

"Вчора майже всі країни підтримали Україну щодо звільнення полонених моряків, політв'язнів. Вчора навіть провели тут акцію щодо звільнення Олега Сенцова – під час виступу кожного міністра закордонних справ учасники акції вставали з надписом FreeSentsov", – розповів віцепрем'єр-міністр.

Як повідомляв 5.UA, протягом наступних років Канада додатково виділить на втілення в Україні демократичних реформ 25 млн доларів. Згодом оголосили про виділення Україні ще 20 млн дол. допомоги, однак не уточнили, на які цілі підуть ці кошти.

Попередній матеріал
Суд у справі Вишинського перенесли: змінилися прокурори – включення
Наступний матеріал
Справа ексголови СБУ Щеголєва: прокурори й адвокати посперечалися через відеодоказ
Loading...

$45 мільйонів допомоги: Канада виділить гроші Україні на демократичні реформи

Медичний "десант" у Львові: канадські нейрохірурги вже 7-й рік рятують маленьких українців

Покидати МКС трохи щемливо: космонавт записав відео, як спаковує речі в невагомості

"Надіяться на присутність": Зеленського запросили в Канаду 2 липня – посол розповів подробиці

У Канаді вандали пошкодили пам'ятник князю Володимиру – фото

Канада закликає РФ скасувати заборону Меджлісу