5 канал

"Судові баталії": нардеп Поляков заявив, що Ситник його переслідує

Крім того, нарфронтівець заявив про бажання пройти психічну експертизу

Засідання у справі нарфронтівця Максима Полякова Солом’янський районний суд столиці вирішив перенести на 6 вересня. Тож нині невідомо, чи стягнуть з нардепа 304 тисячі гривень у держбюджет, передає "5 канал".

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі наголосили – вимагатимуть й надалі стягнути гроші, адже нардеп дозволив надягнути на себе електронний браслет лише за місяць після відповідної судової ухвали.

"Слідчий, мабуть, розглянув заяву та прийняв рішення про відмову у її задоволенні. І цю відмову пан Поляков оскаржив і подав до відповідного суду, тобто до Печерського. Ну і з огляду вже на ті спростування ,які розміщенні на офіційному сайті Печерського суду міста Києва, то суд прийняв рішення про задоволення скарги Поялкова участині скасування рішення слідчого про відмову у визнанні його потерпілим, і розглянути його клопотання заново", - повідомив прокурор САП Максим Кравченко.

Водночас, сам нардеп, якого підозрюють в отриманні хабара та зловживанні службовим становищем, має намір пройти психічну експертизу і вважає, що НАБУ сфальсифікувало проти нього справу.

"На жаль, іде фантастичний тиск на Печерський тиск від НАБУ. Впевнений, що якщо вдягну три браслети і буду жити в самому НАБУ, все одно вони будуть звертатися, щоб з мене щось стягнути, забрати. Ми з адвокатом будемо вимагати, щоб вручили Ситнику і детективам, які сфальсифікували по мені кримінальну справу (підозру). І щоб це було максимально публічно, щоб всі бачили як Ситник переслідує Полякова", - заявив нарфронтівець. 

Наприкінці липня Поляков звернувся в Генпрокуратуру з вимогою відкрити кримінальне провадження за фактом перешкоджання його депутатській діяльності співробітниками НАБУ, а також заявив, що передав у ГПУ матеріали про зловживання Ситником службовим становищем.

Згодом суд визнав народного депутата Полякова потерпілим від дій НАБУ

Попередній матеріал
Книжки переписуємо вручну: чому в Україні немає підручників шрифтом Брайля
Наступний матеріал
В аеропорту "Київ" застрягли 100 туристів: що відомо
Loading...