Зняття депутатської недоторканості
Зняття депутатської недоторканості 5.ua

Розенблат, Поляков чи Довгий: хто з депутатів захоче втекти з України

Політичний оглядач Кирило Сазонов зазначив, що у Полякова та Розенблата не настільки серйозні судові перспективи аби тікати з країни

В ефірі програми "Інформаційний день" політичний оглядач Кирило Сазонов розповів про те, чи існує іморвірність втечі за кордон депутатів, з яких у вівторок, 10 липня, зняли недоторканність.

"Розенблату ну куди бігти,  Поляков та Розенблат "ідуть по одній справі", і я не впевнений, що там є серйозні судові перспективи. Що стосується Довгого, то тут окреме питання, він на комітеті вимагав зняти з нього недоторканність, він вимагав зняти з себе недоторканність у залі, він досягнув цього, він ходив потискав руки, тобто він активно іде до суду, він хоче в суді доводити, що його звинувачення проти нього безглузді. Судячи з того, як веде себе Довгий, він планує далі політичне майбутнє. Він молодий і те, що він сьогодні хоче очиститися і йти далі, це радше хороша ознака. В цих умовах кудись бігти – це "поставити хрест" на собі, як на політику, назавжди", – зазначив Кирило Сазонов.

Як повідомляв 5.UA, упродовж вівторка, 11 липня, народні обранці розглядали, дискутували та голосували за позбавлення депутатського імунітету п'яти парламентаріїв.

Попередній матеріал
Більше 50% вступників цього року навчатимуться у ВНЗ за бюджетом – МОН
Наступний матеріал
Ще більше фігур вищого пілотажу: Українські пілоти Су-27 готують до авіашоу Великій Британії – відео
Loading...

Чи здасть Верховна Рада Добкіна Генпрокурору – "Час. Підсумки дня"

Рада дозволила притягнути до кримінальної відповідальності Полякова

"В Україні не може бути недоторканних": БПП підтримає усі подання Генпрокуратури