Зняття депутатської недоторканості
Зняття депутатської недоторканості 5.ua

Журналіст про зняття недоторканності: "Не думала, що депутати будуть настільки цинічними"

За словами журналіста Крістіни Бердинських, незняття недоторканності з Лозового та Дейдея перетворює історію з електронним декларуванням на абсолютну профанацію

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" журналіст Крістіна Бердинських поділилася своїми спостереженнями під час голосування за зняття недоторканності з народних депутатів. Так, за її словами, голосування показало, що депутати покривають один одного.

"Я не думала, що депутати будуть настільки цинічними в своєму голосуванні і настільки перейматися долею один одного, покриваючи один одного, ніж простою логікою закону. Я, якщо чесно, була шокована, я була абсолютно переконана, що Рада все ж таки дозволить арештувати принаймні Розенблата і коли ми побачили таку невідповідність у цифрах, я просто не могла повірити у те, що я бачу на табло голосування, адже депутат абсолютно повністю може продовжувати свою діяльність в Раді, ніщо його не обмежує", –сказала в ефірі програми журналіст.

Коментуючи голосування, Бердинських також зазначила, що незняття недоторканності із Дейдея та Лозового вказало на існування величезної проблеми, пов'язаної з електронним декларуванням.

"Інша справа по Лозовому та Дейдею, з яких теж не зняли недоторканність, яка показує, що ми маємо просто величезну проблему з електронним декларуванням. Так, ми його створили, ми все показали, але фактично депутати вчора поставили на нуль ці електронні декларації, адже вони не хочуть навіть дати шанс антикорупційним органам з'ясувати, звідки майно, хто дав і чи сплачені з них податки, і це перетворює історію з електронним декларуванням на абсолютну профанацію і, я думаю, це через те, що депутати розуміють, що їхні статки таким самим чином зароблені, створені і вони співчувають своїм колегам, і тому поводяться таким чином", - сказала Бердинських та додала, що насамперед депутати думають про самозбереження, оскільки в майбутньому можуть опинитися в такій самій ситуації .

"Депутати насамперед думають про самозбереження, про свій захист, те що вони можуть бути наступними і потрібно вже зараз думати, що доведеться домовлятися з колегами, щоб за них так само не проголосували. Тому, на жаль, великого позитиву після вчорашнього дня я не можу сказати взагалі", – додала журналіст.  

Як повідомляв 5.UA, упродовж вівторка, 11 липня, народні обранці розглядали, дискутували та голосували за позбавлення депутатського імунітету п'яти парламентаріїв.

Попередній матеріал
Порошенко заявляє про збільшення іноземних інвестицій в Україну
Наступний матеріал
Засідання Кабінету міністрів – трансляція завершена
Loading...

"В Україні не може бути недоторканних": БПП підтримає усі подання Генпрокуратури

Історія четверта або "4 дні абсурду": як розглядали подання на нардепа Полякова

Справа радикала Лозового: Проста арифметика ГПУ та чергова відмова Комітету ВР