5 канал

Історія четверта або "4 дні абсурду": як розглядали подання на нардепа Полякова

Триває епопея із проханнями ГПУ про зняття недоторканності з нардепів. Сьогодні в Регламентному комітеті просили дозволу на кримінальне переслідування щодо Максима Полякова від "Народного фронту"

Рішення Регламентного комітету нічим не відрізнялось від попередніх трьох – його переклали на розсуд голови парламенту Андрія Парубія. Регламентному комітету знову забракло доводів правоохоронців. Тим часом чільник САП Назар Холодницький наголошує: "Розумієте, ми зараз показуємо доказову базу, яка є частиною основної доказової бази, яку ми вважаємо, що вона є достатньою саме для прийняття рішення саме в цій залі".

На засіданні розглядали одразу три подання щодо нардепа Полякова – на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та на арешт. Така трійка подань у прокурорів на нарфронтівця Максима Полякова.

Поляков є одним із фігурантів так званої "бурштинової справи". Його підозрюють в отриманні хабара у 7,5 тисяч доларів за необхідні правки в законодавство. В оборудках, за версією детективів, також брала участь помічниця депутата. Прокурори принесли в комітет відео- і аудіодокази. На них помічниця домовляється з Катериною, агентом НАБУ, про суми, які треба внести за правки.

Поляков усе заперечує і на камери питається, "а гроші де?" Він називає дії детективів НАБУ провокацією. Мовляв, у нього особистий конфлікт із керівником бюро, а до бурштину – не причетний і грошей ніяких не брав. Відеозаписи й аудіодокази Поляков коментувати відмовляється.А от прокурори демонструють, як його помічниця отримує гроші для шефа і віддзвонюється потім йому. 

Загалом засідання Регламентного комітету було досить емоційним. Не стримували свого обурення представники правоохоронних органів. "Минуло чотири дня абсурду. З них три дні – за моєї участі. І завтра буде ще цікавіше", – прокоментував чільник САП Назар Холодницький.

Уже на п'ятій годині дискусії у генпрокурора не витримують нерви. Що сталося далі на засіданні – дивіться у сюжеті:

Анна Мірошниченко, Микола Лебедєв, Олексій Тищенко, "5 канал"

Попередній матеріал
Рік без світла та електрики: як виживають в АТО під обстрілами мешканці Жованки
Наступний матеріал
Відбувається квазісудовий розгляд: потрібно із всіх нардепів зняти недоторканність – Севостьянова
Loading...