Максим Поляков
Максим Поляков 5 канал

Нардеп Поляков подав до ГПУ матеріали про "зловживання" Ситника – яка реакція НАБУ

Раніше Максим Поляков двічі відмовився вдягати електронний браслет та здавати закордонні паспорти

31 липня народний депутат Максим Поляков подав до Генпрокуратури матеріали про зловживання службовим становищем директора НАБУ Артема Ситника. Самого ж парламентарія підозрюють у хабарництві – він фігурує у так званій "бурштиновій справі", нагадує "5 канал".

За словами Полякова, у матеріалах, поданих до ГПУ, йдеться про те, що НАБУ через агента Катерину намагалося спровокувати його на отримання неправомірної вигоди.

"Обмежити повноваження народного депутата можна або законом, або Конституцією. Є рішення Солом'янського суду. Ми подали апеляцію, і будемо сподіватися, що вона буде вирішена. Ні – ми готуємо наступну апеляцію в Європейський суд", – відзначив Поляков.

Зауважимо, що раніше Поляков двічі відмовився вдягати електронний браслет та здавати закордонні паспорти, як це постановив Солом'янський райсуд столиці. Нардеп вважає, що ця ухвала суперечить Конституції України та перешкоджає йому виконувати депутатські повноваження.

"Одягається електронний браслет – це коли людина під домашнім арештом, щоб контролювати, що людина не виходить. А в нас була ця вимога виключно з одним, щоб Ситник принизив мене особисто. Показати, що він одягає (браслет), тобто об'єктивної необхідності не було", - переконаний Поляков.

У Національному антикорупційному бюро "5 каналу" повідомили, що співробітники відомства не перевищували службових повноважень, зокрема, під час слідчих дій, пов'язаних із бурштиновими оборудками. 

Раніше в САП прокуратурі заявляли, якщо Поляков не носитиме електронний браслет, проти нього можуть порушити вже другу кримінальну справу, а заставу в розмірі понад 300 тисяч гривень перерахують у держбюджет.

Довідка: Нардеп Максим Поляков – фігурант справи щодо незаконного видобутку бурштину. У цій же справі обвинувачують іншого народного обранця – позафракційного Борислава Розенблата.

Попередній матеріал
Нова курортна пожежа в Одесі: вщент вигоріло кафе неподалік Ibiza – фото, відео
Наступний матеріал
"Розумна рукавичка": 19-річна українка розробила пристрій, що озвучує мову жестів
Loading...