5 канал

"Боротьба із браслетом": нардепу Полякову загрожує ще одне провадження

Якщо нарфронтівець до понеділка не вдягне електронний браслет, його чекають невтішні "санкції"

Народному депутату від "Народного фронту" Максиму Полякову вже вдруге не вдягли електронний браслет. Цю інформацію "5 каналу" підтвердив чільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

У САП попереджають: якщо рішення суду не буде виконане до понеділка, уже внесену заставу стягнуть на користь держави, а щодо депутата може бути відкрите ще одне кримінальне провадження.

Натомість, сам Поляков у коментарях ЗМІ усе заперечує і каже, що спроб одягнути йому браслет правоохоронці не робили. Він заявляє, що працівники НАБУ перешкоджали його професійній діяльності. Більш того, народний обранець навіть викликав поліцію при спробі вдягнути йому браслета.

Як відомо, 21 липня Солом’янський районний суд присудив нардепу 304 тисяч гривень застави і зобов’язання носити електронний браслет. Утім, зі слів правоохоронців, Поляков так і не прийшов до поліції, аби одягти електронний браслет. Сам же народний обранець усе заперечує і каже, що спроб одягнути йому браслет правоохоронці не робили.

Довідка: Нардеп Максим Поляков – фігурант справи щодо незаконного видобутку бурштину. У цій же справі обвинувачують іншого народного обранця – позафракційного Борислава Розенблата.

Попередній матеріал
Казуси та несподівана ухвала: яке рішення суду у справі екс-посадовця ГПУ Суса
Наступний матеріал
Півтори години гатили з мінометів по Авдіївці: на Донбасі загинув боєць АТО
Loading...