5 канал

В аеропорту "Київ" застрягли 100 туристів: що відомо

Ще з минулої п'ятниці було відомо, що є певні фінансові проблеми з цим рейсом, але туроператор запевняв, що кошти ось-ось надійдуть на рахунки

У столичному аеропорту "Жуляни" застрягли близько сотні туристів. Проблема сталася з вильотом пасажирів до Іспанії.

Зранку четверга, 31 серпня, прибувши на летовище, туристи виявили, що їхнього рейсу немає у списку вильотів, а туроператор не виходив на зв'язок.

Вже згодом з'ясувалося, що туроператор IdrisKa tour не проплатив політ.

Авіакомпанія-перевізник повідомила, що ще з минулої п'ятниці було відомо, що є певні фінансові проблеми з цим рейсом, але туроператор запевняв, що кошти ось-ось надійдуть на рахунки. Три години тому туроператор повністю перестав відповідати на зв'язки та коментувати ситуацію.

Зауважимо, що постраждали пасажири двох рейсів. Перший - Київ-Аліканте, а другий – Київ-Тенеріфе. Це чартерні рейси від авіакомпанії Dart. Ця авіакомпанія заявила про готовність здійснити перевезення за умови надходження оплати або, якщо банк надасть письмові гарантії про те, що буде здійснена ця оплата.

За словами постраждалих, квитки в обидві сторони коштують приблизно 500-600 євро. Тож чи є шанси у пасажирів вилетіти на довгоочікуваний переліт до Іспанії та як вони відреагують на недобросовісну поведінку компанії - дивіться у включенні:

Попередній матеріал
"Судові баталії": нардеп Поляков заявив, що Ситник його переслідує
Наступний матеріал
"Янголи в халатах": Донбас чекає на медиків для роботи у мобільних шпиталях
Loading...