5 канал

"Янголи в халатах": Донбас чекає на медиків для роботи у мобільних шпиталях

Нині необхідне для порятунку вояків та бійців обладнання є - не вистачає лише спеціалістів

В Одесі презентували проект "Першого добровольчого мобільного шпиталю". До його складу запрошують медиків для роботи у зоні проведення АТО, передає "5 канал".

Як повідомляється, фахівці працюватимуть на лінії розмежування близько місяця. Після повернення медики зможуть отримати статус учасника бойових дій.

Організатори запевняють: за майже три роки існування проекту фахівцям удалося врятувати понад 20 тисяч пацієнтів. Медики-добровольці мобільного шпиталю працюють у більш ніж 40 відділеннях лікарень Донецької та Луганської областей, та в польових умовах. Керівники проекту кажуть, що обладнання є, не вистачає лише спеціалістів.

"Що таке скальпель без рук? Нічого – залізо та металобрухт. Скажімо, по Луганську кожна друга лікарська посада вакантна. 30 позицій, взагалі на 700 тисяч людей немає жодного фахівця, тому ті, хто знаходить в собі сили, мужність, покликання, приїжджають туди. Їх зустрічають вже як рідних, як тих янголів в білих халатах", - каже співзасновник "Першого добровольчого мобільного шпиталю" Геннадій Друзенко. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Сучасне медустаткування та реанімобілі – як виглядає волонтерська допомога

Реанімобіль
/
Реанімобіль
Реанімобіль
/
Реанімобіль
Реанімобіль
/
Реанімобіль
Реанімобіль
/
Реанімобіль
Реанімобіль
/
Реанімобіль
Реанімобіль
/
Реанімобіль
Реанімобіль
/
Реанімобіль

Попередній матеріал
В аеропорту "Київ" застрягли 100 туристів: що відомо
Наступний матеріал
Політолог назвав три основні вектори у новому політичному сезоні