швидка_Дніпро_Мечникова 5 канал

Опіки та акубаротравми: у шпиталі розповіли про стан 8 постраждалих на полігоні бійців

Попередня причина трагедії - під час змагань здетонував снаряд

На Дніпропетровщині під час навчань на полігоні травмувалися восьмеро армійців. Там саме проводили змагання на кращий танковий взвод.

Нині постраждалих ушпиталили. Про стан військових детально "5 каналу" розповів начальник Дніпровського військового госпіталю Віктор Кузьменко.

"Доставлено трьох бійців в лікарню Мечникова. Стан їх важкий, але стабільний. І до нас (Дніпровського госпіталю – 5.UA) доставлено чотири чоловіки, які мають опіки верхніх кінцівок, а також у одного частково опіки гомілки. І всі четверо мають акустичні баротравми. Ще один оперується в СМТ Черкаське у госпіталі. Там є пошкодження судини нижньої кінцівки, тому там надається допомога судинним хірургом", - повідомив Кузьменко.

У справі вже призначили службове розслідування, яке має встановити - що саме стало причиною інциденту. Попередньо кажуть про те, що здетонував снаряд.

"Наразі розпочате службове розслідування, яке з'ясує причини і обставини. Попередньо встановлено, що стався вибух інженерного припасу. Це боєприпаси, які використовуються для пророблення проходів мінно-вибухових загородженнях. Що сталося – наразі з'ясовує комісія", - коментує начальник прес-служби оперативного командування "Схід" Євген Романов. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Як відбувався фінал змагань на кращий танковий екіпаж АТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Рік після вбивства Шеремета: у МВС розповіли, чому загальмувало слідство
Наступний матеріал
"Опанувати 40-тонну машину": як курсанти на полігоні уперше танком кермували
Loading...