Верховна Рада України фото Ірини Геращенко / Facebook

Політолог назвав три основні вектори у новому політичному сезоні

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" політичний оглядач Павло Казарін назвав три основні вектори у новому політичному сезоні

"У цьому політичному сезоні, я думаю, що буде три основні тренди. Тренд, умовно кажучи, колективного такого Мураєва-Бойка про громадянську війну і так далі, тобто проросійський тренд. Другий тренд - українського колективного популізму, з приводу, що влада в усьому не права, а потрібно все націоналізувати і всім все роздати. І третя позиція - це позиція тих, хто буде намагатися говорити про відповідальність, про те, що Україна не є економічним сувереном, тому ми змушені йти на угоди з міжнародними донорами, виконувати їхні вказівки, говорити про те, що потрібно розвивати приватну ініціативу, приватизацію проводити. Я думаю, що головне суперництво розгорнеться між цими трьома векторами", - зазначив Казарін.

"Думаю, що прихильникам третього вектора буде найскладніше, тому що в суперечці з брехуном, той, хто говорить правду, він завжди програє. Тому що брехун в суперечці необмежений нічим. А той хто говорить правду обмежений рамками здорового глузду", - додав він.

Повну версію розмови з політичним оглядачем дивіться у відео:

Попередній матеріал
"Янголи в халатах": Донбас чекає на медиків для роботи у мобільних шпиталях
Наступний матеріал
"А віз і нині там": хто гальмує справу Автомайдану у суді
Loading...

Експерт розповів про нинішній рейтинг політичних сил

У Британії створять нову партію противників Brexit

НАЗК подало до суду на голову КПУ Петра Симоненка

"Судові баталії": нардеп Поляков заявив, що Ситник його переслідує

Литва обіцяє підтримку Україні в реалізації "плану Маршалла"

НАЗК підтримує скасування е-декларування для антикорупційних організацій