5 канал

Стець розповів, хто має очолити Мінінформполітики

За словами міністра, змінити його на посаді має нинішня заступниця Еміне Джапарова

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець йде з посади у зв'язку зі станом здоров'я. А очолити відомство тепер має перший заступник міністра Еміне Джапарова. Про це заявив Стець на брифінгу "Звіт та перспективи розвитку інформаційної політики України" у Києві 19 червня.

"Я виписався з лікарні. Моя відставка дійсно за станом здоров'я, інших версій просто немає. У мене чудові стосунки з Президентом, Прем'єр-міністром, членами уряду", - відзначив він.

За словами міністра, він уже обговорив "з Президентом і прем'єром... що наступним міністром інформаційної політики повинна стати Джапарова".

Також Стець сподівається, що Верховна Рада прийме його відставку до парламентських канікул.

"Для мене важливо, щоб всі проекти і напрацювання були завершені до закінчення моєї каденції. І я сподіваюся, що уряд прийме дві важливі стратегії інформаційної реінтеграції - Донбасу і Криму", - наголосив міністр.

Нагадаємо, 31 травня стало відомо, що міністр інформаційної політики Юрій Стець подав у відставку. Причиною відставки є погіршення стану здоров'я. Жодних політичних або інших мотивів не існує.

Попередній матеріал
Експерт розповів, які "хвости" урядовці та нардепи повинні підтягнути до канікул
Наступний матеріал
500-км марш та десантування: як долали перешкоди безстрашні бійці ВДВ
Loading...

Міністр інформполітики Стець подав у відставку

Держсекретар Мінінформполітики прокоментував, чи відомо ім'я нового міністра

На сьогодні російський фейк живе в інфопросторі максимум годину – Мінінформполітики