5 канал

500-км марш та десантування: як долали перешкоди безстрашні бійці ВДВ

Десантники подолали маршем майже 500 кілометрів та дісталися на бойових машинах авіаційного полігона Повурськ

Бойові стрільби, десантування, багатокілометрові марші та подолання різних перешкод - усе це відпрацьовували українські військові 95-ї десантно-штурмової бригади ВДВ на кількох військових полігонах. Навчання тривали півтора тижня на Житомирщині, передає кореспондент "5 каналу".

Як стало відомо, навчання відбувалися поетапно. Під час першого епізоду, який називається "Крилаті піхотинці", бійці відпрацьовували, як діяти в екстрених ситуаціях, які часто трапляються у бою. Подавляти ворога десантникам допомагала артилерія і бойові вертольоти. Згодом бійці відпрацьовували наступальні дії.

5 канал

Знищивши умовного ворога, десантники подолали маршем майже 500 кілометрів та дісталися на бойових машинах авіаційного полігона Повурськ.

"Особливістю цього навчання є те, що нам проводиться тривалий час, порівняно з іншими навчаннями. Десь практично півтора тижні. Цілий комплекс навчань, який дає можливість навчити та оцінити спроможність даної бригади", - зазначає начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.

Далі за легендою - тактичний повітряний десант у тилу умовного противника захопив важливі об'єкти інфраструктури. Військові забезпечили входження основних сил бригади, а у цей час бомбардувальники знищили систему повітряної оборони та вогневі позиції ворога.

Як бійці відпрацьовували десантування, наступальні дії, а також форсували водні перешкоди – дивіться у відео:

Варвара Плітус, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Крилата піхота": як повітряний десант ВДВ вдосконалює навички на полігоні – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Стець розповів, хто має очолити Мінінформполітики
Наступний матеріал
Літак-авто, міні-гелікоптери та літаючі таксі: у Франції стартував наймасштабніший авіасалон
Loading...