Сергій Руденко, журналіст
Сергій Руденко, журналіст 5 канал

Степанов і Шмигаль мають піти у відставку – журналіст назвав причину

Читайте по-русски
Провал вакцинації – найочевидніша з них, вважає Сергій Руденко

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов та прем'єр-міністр Деніс Шмигаль мають піти у відставку через провал вакцинації в Україні. Про це в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" сказав журналіст, публіцист Сергій Руденко.

"Треба поставити крапки над "і" в кар'єрі Максима Степанова. Я так думаю, бо він, на жаль, має піти у відставку разом зі Шмигалем. Тому що ці люди провалили процес підготовки до вакцинації, це очевидно", – наголосив він.

"Друге – треба зрозуміти, що буде в той період, поки ми будемо вакцинуватися. Бо ми зараз на задвірках Європи. У нас є безвіз, але ми всі будемо тут у залізному капкані сидіти. Тому що ми не вакциновані, кому ми потрібні в Європі", – зазначив Руденко.

"Третя проблема – взагалі питання національної безпеки. Правильно сказали, що військових треба вакцинувати – у нас загроза на сході, на півночі і на півдні. Ці проблеми треба вирішити, але що Степанов і Шмигаль мають піти у відставку – для мене очевидно", – зауважив публіцист.

Дивіться повний запис програми "Велика політика":

Нагадаємо, 7 квітня Україна вийшла на друге місце за смертністю від коронавірусу в Європі. Попереду в сумному рейтингу тільки Польща.

Попередній матеріал
У метро змінять інтервали руху поїздів: як кияни дістаються роботи в нових обмеженнях – включення
Наступний матеріал
Київ непогано підготувався до третьої хвилі коронавірусу, але всі свої ресурси місто вже вичерпало – Марина Порошенко
Loading...