Коронавірус
Коронавірус Shutterstock

МОЗ оновило розподіл карантинних зон: рівень захворюваності перевищено у 22 областях

  Читайте по-русски
  Найвищий показник госпіталізацій станом на 6 квітня – в Хмельницькій області
  Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл карантинних зон. Показник госпіталізацій хворих із COVID-19 перевищено у 21 регіоні та в Києві, на "червоному" рівні перебувають столиця та 10 областей. Такі дані МОЗ.

  Згідно з ними, у "червоній" зоні перебувають Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернігівська, Чернівецька, Запорізька і Хмельницька області.

  Показник госпіталізацій вище за визначений – 60 на 100 тис. населення, – у 22 регіонах – Києві, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано–Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

  Найвищий показник госпіталізацій станом на 6 квітня у Хмельницькій області – 129 на 100 тис. населення, у Вінницькій області – 102,1 на 100 тис. населення, у Житомирській області – 113, Миколаївській області – 113,6, Чернігівській – 108,2.

  Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 15  415 осіб, зафіксовано 481 летальний випадок, 11 472 пацієнти одужали. Зазначається, що померла рекордна добова кількість пацієнтів із коронавірусом. Попереднє найбільше значення було встановлено 2 квітня, тоді зафіксували 433 летальних випадки.

  Попередній матеріал
  "ЄС" вимагає від Баканова пояснень через залучення працівників СБУ до виборів на Франківщині
  Наступний матеріал
  У сайту НАТО з'явилася україномовна версія
  Loading...

  Україна отримає додатково мільйон доз вакцини Pfizer – у МОЗ розповіли, коли саме

  Британський штам коронавірусу "вкладає" молодь у реанімацію – Степанов

  Українська медицина витримає 24 тисячі хворих на COVID-19 щодня – Ляшко

  У МОЗ оновили карантинний розподіл: у "червоній" зоні вже 11 регіонів

  Коронавірус в Україні: за минулу добу виявили майже 12 тисяч нових хворих

  У МОЗ виключили із "червоної" зони три регіони