Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Фото Адміністрація президента

Стало відомо, куди планує переїхати Адміністрація президента

  Читайте по-русски
  Зеленський вже підписав Указ про створення Офісу президента, реорганізувавши Адміністрацію президента і скоротивши чисельність її співробітників

  Пресслужба президента України Володимира Зеленського повідомила, що він планує перемістити Адміністрації президента у будівлю "Українського дому".

  Так, у Зеленського опублікували відеозапис, на якому бізнесмен Андрій Вавриш презентує главі держави та особам із його оточення концепцію президентської адміністрації у приміщенні "Українського дому".

  "Сам об'єкт має необхідний простір для реалізації потенціалу функціонування. Наприклад, актова зала, яка збирає майже 500 осіб, наявність певних open space…Тут десь 8 тисяч квадратних метрів на 650 осіб – тобто це дуже комфортний, хороший показник", – наголосив Вавриш.

  У свою чергу, заступник глави АП Руслан Рябошапка заявив, що "логіка нової структури – ми відходимо від назви адміністрація і переходимо до терміну, який є більш сучасним, більш європейським – офіс глави держави, офіс президента".

  Слід зазначити, що Зеленський вже підписав Указ про створення Офісу президента, реорганізувавши Адміністрацію президента і скоротивши чисельність її співробітників. 

  "Створити Офіс президента України шляхом реорганізації та скорочення чисельності працівників Адміністрації президента України. Офіс президента України є постійно діючим допоміжним органом, основним завданням якого є організаційне, правове, консультативне, інформаційне, експертно-аналітичне та інше забезпечення здійснення президентом України визначених Конституцією України повноважень", - йдеться у тексті повідомлення.

  Нагадаємо, Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Парижа не втримався від сексистського висловлювання щодо українських жінок. Під час відвідування найбільшого у світі центру стартапів Station F Зеленський заявив, що в Україні "дуже красиві люди, особливо жінки", а також додав, що "це залишається нашим брендом".

  У соцмережах гостро відреагували на таку заяву глави держави. Наприклад, Роман Ковальов нагадує, що в Збройних силах наразі проходять службу 55 тис. жінок. Щонайменше шість українок – загинули, захищаючи країну на сході.

  Попередній матеріал
  Дощі не допоможуть: 21 червня спека в Україні стане ще дошкульнішою
  Наступний матеріал
  ЦВК "замінували" в останній день подачі документів: евакуювали близько 250 осіб
  Loading...

  "Недолугість щодо жінок можна списати на недосвідченість" – депутат про інцидент із Зеленським у Парижі

  КСУ не може зупинити позачергові вибори до Ради – голова ЦВК

  Зеленський в Німеччині озвучив початкову формулу для обміну полонених

  Відновлення "Нормандського формату": перша робоча зустріч запланована на липень – Зеленський

  Зеленський запропонував агітаторам за зняття санкцій з РФ побувати на Донбасі

  Президент не вказав законних підстав для звільнення Луценка – комітет ВР