У Мінську розпочалася робота ТКГ
У Мінську розпочалася робота ТКГ twitter.com/BelarusMID

Зеленський призначив чотирьох представників у підгрупах ТКГ

  Читайте по-русски
  Президент також доручив Кабміну виділити кошти для забезпечення представництва України в ТКГ з мирного врегулювання ситуації на Донбасі

  Президент України Володимир Зеленський призначив чотирьох представників у підгрупах Тристоронньої контактної групи у Мінську. Відповідний указ розміщений на офіційному сайті глави держави.

  Відповідно до документа, Богдан Бондар представлятиме Україну у питаннях безпеки, Ігор Веремій – відповідатиме за соціально-економічний напрям, Валерія Лутковська – працюватиме в гуманітарній підгрупі, а Олександр Моцик – вестиме переговори у політичній підгрупі.

  Указом президент також доручив Кабінету Міністрів виділити кошти для забезпечення представництва України в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

  У Мінську тим часом триває засідання ТКГ. Ймовірно, на ньому йдеться про нові механізми припинення вогню на Донбасі. Свої пропозиції сторони мали підготувати заздалегідь. Про це учасники домовилися на минулому засіданні. Зокрема, представник України Леонід Кучма пропонував не відкривати вогню у відповідь на провокації. Однак, після повсякчасного обурення, уточнив, що це положення діятиме в разі, якщо ворожі снаряди летять з боку цивільних об'єктів, як от школи чи дитячі садки.

  Попередній матеріал
  "Зменшать втрати серед українців": експосол США виступив за збільшення збройної допомоги Україні
  Наступний матеріал
  "Явка не викликає нічого, крім скепсису": політолог прокоментував останні заміри групи "Рейтинг"
  Loading...