Суд у справі Єфремова
Суд у справі Єфремова 5 канал

Справа Єфремова: у суді не допитали свідків через неявку одного з них

Читайте по-русски
Зазначається, в режимі відеоконференції планували заслухати відразу чотирьох осіб, зокрема колишнього керівника Луганського МВС Володимира Гуславського

Допитати свідків у справі щодо екс-регіонала Олександра Єфремова не змогли на засіданні Дарницького райсуду Києва через неявку одного зі свідків.

Зазначається, в режимі відеоконференції планували заслухати відразу чотирьох осіб, зокрема колишнього керівника Луганського МВС Володимира Гуславського. Він спрямував до суду довідку про хворобу. Згідно з нею, занедужав 10 травня.

Таку причину судді в Старобільську Луганської області, де і відбувається основний розгляд, визнали неповажною. Тому на наступне засідання, яке пройде у понеділок, Володимир Гуславський має прибути під контролем поліції.

"Це свідок обвинувачення. Він пережив немало неприємних хвилин на допиті в ролі свідка. Захист підняв усі події, всі його дії, всі його вчинки на посаді керівника УМВС у Луганській області під час захоплення Луганська і під час цього сепаратистського шабашу", – зазначив адвокат Євген Солодко.

Зі свого боку прокурор Павло Кожухівський зауважив: "Сторона обвинувачення зацікавлена не менше, ніж сторона захисту, щоб такий одночасний допит відбувся якнайскоріше, і ми на цьому постійно наголошуємо. Ми також зацікавлені, щоб кримінальне провадження було розглянуте в розумні строки і якнайскоріше".

Суд у справі Олександра Ефремова триває від січня 2017 року. Його звинувачують у державній зраді та зазіханні на територіальну цілісність України.

Попередній матеріал
Ледь не почубилися в столичній адміністрації: подробиці скандалу навколо забудови Совських ставків
Наступний матеріал
"Не так страшно, як на схід": 250 українських миротворців вирушили до Конго – включення зі Львова
Loading...