Олександр Єфремов
Олександр Єфремов 5 канал

Справа Єфремова: в суді відбувся перехресний допит свідків обвинувачення

Цього разу розглядали епізод про звільнення з-під варти шістьох затриманих, які 2014-го очолювали штурм управління Луганської СБУ

В Старобільському суді відбувся перехресний допит свідків обвинувачення у справі екс-регіонала Олександра Єфремова. Засідання провели в режимі відеоконференції. Свідки були на зв'язку з Подільського райсуду Києва. У Старобільську свідчив лише один Сергій Стось, який у 2014 році очолював обласну прокуратуру.

Цього разу розглядали епізод про звільнення з-під варти шістьох затриманих, які 2014-го очолювали штурм управління Луганської СБУ. За версією слідства, до цього причетний сам Єфремов. Однак адвокати наполягають – сепаратистів нібито випускав на волю один зі свідків, а саме Володимир Гуславський, який на той час очолював міліцію Луганській області.

"Ці всі відео – це диверсія проти мене. Спровокувати мене, щоб я все-таки пішов на поводу в сепаратистів. Це одна зі спроб очорнити мене та схилити на свій бік. У них нічого не вийшло", – заявив Гуславський.

"Ми ці відео подивилися. Мають рацію Животов і Петрулевич. Що там справді проводився мітинг, справді виступали фігуранти, яких вони називали. І абсолютно не має рації Гуславський. Для того, щоб ліквідувати ці протиріччя, сьогодні адвокати ставлять відповідні запитання", – зазначив сам Єфремов.

Суд у справі Олександра Ефремова триває від січня 2017 року. Його звинувачують у державній зраді та зазіханні на територіальну цілісність України.

Попередній матеріал
Бізнес та бюджет: чи варто першим чекати чогось від другого – "БлогПост"
Наступний матеріал
"Номери" на сцені: в Києві відбудеться прем'єра вистави за мотивами п'єси Сенцова
Loading...