Конгрес США

Спільно проти хакерів: до Конгресу США внесли законопроект про співпрацю з Україною

Україна неодноразово була ціллю кібернападів Росії, констатують американські конгресмени

До порядку денного Конгресу Сполучених Штатів внесли законопроект, який передбачає зміцнення співпраці між Україною та США у сфері кібербезпеки. Про це повідомив автор ініціативи конгресмен Брендан Бойл, повідомляє "Голос Америки". 

Як зазначив Бойл, у захисті України від кібератак зацікавлені представники обох партій. Пригадав конгресмен і про те, звідки йде загроза. 

"Добре, що керівництво Республіканської партії у Палаті представників погодилося внести до порядку денного голосування мого законопроекту, що має підтримку в обох партіях і допоможе Україні захистити свою кібербезпеку від російської агресії", – зазначив конгресмен.

"Цей законопроект зміцнить співпрацю у кіберсфері з нашим близьким союзником Україною, яка була ціллю кібернападів Росії", – наголосив Бойл.

Він також висловив сподівання, що голосування у Палаті представників може відбутися вже сьогодні. До завершальної стадії законопроект має затвердити Палата представників, Сенат. Потому документ має підписати президент США Дональд Трамп.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Хакери викрали 10 мільйонів з банківських карток

Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/

Попередній матеріал
Цілительство, відьми, потойбіччя: МОЗ виступає за скасування дозволів на народну медицину
Наступний матеріал
"Час повертати борги": Україна сплатила МВФ більш як $370 мільйонів